محصولات
راهکارها
بازارچه ابری
قیمت گذاری
منابع دانش
راهکارها
راهکارهای ویژه
بر اساس صنعت
بر اساس اندازه شرکت
بر اساس کاربرد
بازارچه ابری
پلتفرم ویدیو ابر آروان محصولی است ترکیب شده از سه سرویس میزبانی ویدیو، پخش زنده و میزبانی صوت که به شما این امکان را می‌دهد تا محتوای ویدیویی خود را با چند فرمت و کیفیت بر بستری امن و نامحدود قرار دهید و آن را به شکل زنده یا ذخیره‌شده در اختیار کاربران‌تان بگذارید. این محصول در ۴ بسته‌ی پایه، رشد، حرفه‌ای و سازمانی عرضه می‌شود و قیمت‌گذاری آن بر اساس پارامترهایی چون ساعت تماشا (Watch Time)، ساعت پخش زنده و ساعت ویدیو قرار گرفته بر بستر فضای ذخیره‌سازی در نظر گرفته شده است. دسترسی به سایر امکانات پلتفرم ویدیو مانند دامنه‌ی اختصاصی، کیفیت پخش، افزودن تبلیغات، استفاده از امکانات پخش زنده و ... با توجه به بسته‌ی انتخابی شما تغییر خواهد کرد.
برای خرید هر یک از بسته‌های رشد و حرفه‌ای پلتفرم ویدیو ابر آروان لازم است کیف پول شما به اندازه‌ی نیمی از قیمت بسته‌ی مورد نظرتان شارژ داشته باشد.
جزییات بسته‌های پلتفرم ویدیو ابر آروان
  • بسته‌ی پایه: اگر کسب‌وکار کوچکی دارید و یا برای انتشار ویدیوهای شخصی خود نیازمند بستری امن و در دسترس هستید، بسته‌ی پایه میزبانی ویدیو برای‌تان مفید خواهد بود. شما می‌توانید با فعال‌سازی این بسته تا سقف ۵ ساعت ویدیو در فضای ذخیره‌سازی نگهداری کنید و از ۱۰۰ ساعت تماشای ویدیو رایگان و امکان دریافت لینک امن بهره‌مند شوید. در این بسته امکان استفاده از پخش زنده‌ی رایگان برای شما فراهم نخواهد بود اما می‌توانید از آن به شکل PAYG استفاده کنید.
  • بسته‌ی رشد: کاربرانی که به تازگی کسب‌وکار ویدیویی خود را راه‌اندازی کرده‌اند و محتوای ویدیویی آن‌ها برای نگهداری و انتشار کم‌تر از ۱۰۰ ساعت است، می‌توانند از بسته‌ی رشد پلتفرم ویدیو استفاده کنند. در این بسته علاوه بر ۲ هزار ساعت تماشای ویدیو و امکانات بسته‌ی پایه، می‌توانید از تبدیل هم‌زمان ویدیو به شکل نامحدود، ۱۰ ساعت پخش زنده‌ و ۱۰ دقیقه ماشین زمان بهره‌مند شوید.
  • بسته‌ی حرفه‌ای: این بسته برای کسب‌وکارهای بزرگی که حجم محتوای ویدیویی و یا ساعت تماشای بالایی دارند به صرفه خواهد بود چرا که قیمت آن حدود ۶۰درصد ارزان‌تر از تامین این میزان از منابع به شکل Pay As You Go در نظر گرفته شده است. در بسته‌ی حرفه‌ای به‌جز امکانات بسته‌ی رشد، فضای ذخیره‌سازی هزار ساعت ویدیو، ۲۰ هزار ساعت زمان تماشا، ۳۰ دقیقه ماشین زمان و ۱۰۰ ساعت پخش زنده در اختیار خواهید داشت.
  • بسته‌ی سازمانی: مهم‌ترین ویژگی بسته‌ی سازمانی برخورداری از فضای ذخیره‌سازی، ساعت تماشا، تبدیل هم‌زمان و امکان پخش زنده‌ی نامحدود در بالاترین سطح است که برای سرویس‌دهندگان محتوای ویدیویی، شرکت‌های IPTV و کسب‌وکارهای بزرگی که سرویس مبتنی بر ویدیو ارایه می‌دهند در نظر گرفته شده است. برای فعال‌سازی این بسته و آگاهی از قیمت آن با بخش فروش تماس بگیرید.
بسته‌های پلتفرم ویدیو ابر آروان
در جدول زیر می‌توانید جزییات بسته‌های پایه، رشد، حرفه‌ای و سازمانی میزبانی ویدیو و صدا ابر آروان را مشاهده کنید.
قیمت‌گذاری میزبانی ویدیو ابر آروان
مصرف ماهانه
فضای ذخیره‌سازی ویدیو
فضای ذخیره سازی صوت
ساعت تماشا (Watch Time)
استریم صدا AOD
گزارش‌ها
یکپارچه با CDN
دامنه‌ی اختصاصی
جایگزین کردن دامنه‌های ویدیو از *.arvanvod.ir به هر دامنه اختصاصی مشتری
IP اختصاصی
امکان نمایش ویدیوها روی یک رنج IP اختصاصی تعیین شده به‌وسیله مشتری
دسترسی به API
امکان نمایش بدون تبلیغ
افزودن تبلیغات
مخزن تبلیغاتی
تنظیم خودکار کیفیت ویدیو ABR
میزبانی ویدیو
جلوگیری از دانلود غیرمجاز
لینک امن
بیش‌ترین کیفیت خروجی
تبدیل هم‌زمان
واترمارک
زیرنویس
چندزبانگی (دوبله)
تعداد کانال‌ها
پخش زنده
ساعت پخش زنده رایگان PAYG
تعداد بیننده هم‌زمان
بیش‌ترین کیفیت خروجی
لینک امن استریمینگ
آرشیو استریم‌ها
واترمارک
ماشین زمان
بازنمایش Catchup
امکان ذخیره استریم‌ها برای یک بازه‌ی زمانی مشخص پس از اتمام استریم
تعداد کیفیت خروجی
مصرف مازاد
هر ساعت تماشا Watch time
فضای ذخیره‌سازی به ازای هر ساعت ویدیو
هر ساعت پخش زنده
فضای ذخیره سازی هر ساعت صوت
هر ساعت شنیدن فایل صوتی
پایه
رایگان
به ازای مصرف ماهانه
انتخاب بسته
۵ ساعت ویدیو
۱۰ ساعت صوت
۱۰۰ ساعت
پایه
شامل گزارش کلی از مصرف ویدیو و پخش زنده
-
-
-
-
Full HD
-
-
۵۰
PAYG
-
HD
-
-
-
-
-
۱
۷۰۰ تومان
۶,۰۰۰ تومان
۳۰,۰۰۰ تومان
۱,۸۰۰ تومان
۴۲۰ تومان
رشد
۶۹۰,۰۰۰ تومان
به ازای مصرف ماهانه
۹۵۸ تومان
به ازای مصرف ساعتی
انتخاب بسته
۱۰۰ ساعت ویدیو
۳۰ ساعت صوت
۲,۰۰۰ ساعت
پیشرفته
شامل گزارش به ازای هر ویدیو با قابلیت فیلتر بر اساس پارامترهای مختلف
-
-
ابر آروان
Full HD
-
۱۰۰
۱۰ ساعت
نامحدود
HD
-
-
۱۰ دقیقه
-
۳
۷۰۰ تومان
۶,۰۰۰ تومان
۳۰,۰۰۰ تومان
۱,۸۰۰ تومان
۴۲۰ تومان
حرفه‌ای
۶,۹۰۰,۰۰۰ تومان
به ازای مصرف ماهانه
۹,۵۸۳ تومان
به ازای مصرف ساعتی
انتخاب بسته
۱۰۰۰ ساعت ویدیو
۱۵۰ ساعت صوت
۲۰,۰۰۰ساعت
پیشرفته
-
قابل تنظیم
4K
۵۰۰
۱۰۰ ساعت
نامحدود
Full HD
۳۰ دقیقه
-
۶
۷۰۰ تومان
۶,۰۰۰ تومان
۳۰,۰۰۰ تومان
۱,۸۰۰ تومان
۴۲۰ تومان
سازمانی
بسته قراردادی
ثبت درخواست
نامحدود
نامحدود
نامحدود
پیشرفته
قابل تنظیم
4K
نامحدود
نامحدود
نامحدود
Full HD
۱۲۰ دقیقه
۶

نکات مهم در قیمت‌گذاری پلتفرم ویدیو ابر آروان

پیش از خرید این محصول لازم است تا با نکات و مفاهیم زیر آشنا شوید.
شرایط استفاده
Pay As You Go
مقایسه قیمت‌ها
مصرف مازاد
شرایط استفاده از بسته‌ها
برای استفاده از بسته‌ی پایه، هیچ محدودیت زمانی نخواهید داشت. تنها با استفاده‌ی بیش‌تر از منابع این بسته‌، مازاد مصرف شما به شکل Pay As You Go محاسبه می‌شود.
بسته‌های مختلف پلتفرم ویدیو ابر آروان به شکل ساعتی فعال و محاسبه خواهد شد. اگر برای استفاده از این محصول به منابع بیش‌تری نیاز پیدا کردید، با داشتن اعتبار کافی، می‌‌توانید به بسته‌ی بالاتر بروید. برای رفتن به بسته‌ی پایین‌تر لازم است ۷ روز از فعال کردن بسته‌ی فعلی‌تان گذشته باشد. مشتریان بسته‌ی سازمانی نیز لازم است برای کاهش بسته‌ی خود با واحد فروش تماس بگیرند.
شیوه محاسبه Pay As You Go
پلتفرم ویدیو ابر آروان (VoD) هم‌چون گذشته به شکل Pay As You Go نیز محاسبه می‌شود. مشتریانی که هم‌چنان علاقه‌مند هستند از شیوه‌ی Pay As You Go استفاده کنند، می‌توانند روی پلن رایگان باقی بمانند و مصرف مازاد آن‌ها به شکل ساعتی محاسبه و در فاکتور اضافه خواهد شد.
مقایسه قیمت‌ها در گذشته و امروز
در شیوه‌ی قیمت‌گذاری جدید تلاش کرده‌ایم بسته‌‌های پلتفرم ویدیو را به‌صرفه‌تر از روش Pay As You Go طراحی کنیم تا کاربران بیش‌تری بتوانند از این محصول به شکل رایگان استفاده کنند و کاربران بسته‌های رشد، حرفه‌ای و سازمانی نیز از تخفیف مناسبی برخوردار شوند.
مصرف مازاد
به میزان مصرف شما بیش از حجم هر بسته، مصرف مازاد گفته می‌شود. مطابق جدول مصرف مازاد، هزینه‌ی هر ساعت تماشای ویدیو به‌وسیله‌ی کاربران‌تان ۷۰۰ تومان، هزینه‌ی فضای ذخیره‌سازی به ازای هر ساعت ویدیو ۶ هزار تومان و هزینه‌ی هر ساعت پخش زنده، ۳۰ هزار تومان محاسبه خواهد شد.
مقایسه با سایر ارایه‌دهندگان
مقایسه هزینه‌های پلتفرم ویدیو ابر آروان و دو ارایه‌دهنده‌ی بزرگ این محصول یعنی کلودفلر و Kaltura را می‌توانید در جدول زیر ببینید. ابر آروان علاوه بر امکانات متنوعی که در اختیار کاربران قرار می‌دهد، در مواردی مانند هر ساعت تماشای پخش زنده و استریم، هر ساعت تماشای ویدیو و فضای ذخیره‌سازی به ازای هر ساعت ویدیو از دو ارایه‌دهنده‌ی دیگر ارزان‌تر است.
رنگ سبز نشان‌دهنده‌ی پایین‌تر بودن قیمت یک امکان در محصول فضای ابری آروان نسبت به همان امکان در محصول سایر ارایه‌دهندگان است.
افزودن تبلیغات
-
واترمارک پخش زنده
-
-
بازنمایش (Catchup)
-
-
چندزبانگی (دوبله)
-
گزارش‌های پیشرفته
-
هر ساعت تماشای پخش زنده و استریم
۱ $
پخش زنده ندارد
۰.۵۴ $
هر ساعت تماشای ویدیو
۰.۱۷ $
۰.۰۶ $
۰.۰۱۲ $
تبدیل هم‌زمان به ازای هر گیگابایت
۲.۲۵ $
۰
۰
فضای ذخیره سازی به ازای هرساعت ویدیو
۰.۶۶ $
۰.۳ $
۰.۱ $
راه‌اندازی بدون دغدغه کسب‌وکار ویدیویی با میزبانی ویدیو ابر آروان
با پلتفرم ویدیو ابر آروان می‌توانید بدون دغدغه زیرساخت، محتوای ویدیویی یا پخش زنده‌ی خود را با هر کیفیت و فرمتی و در هر سرعت و مرورگری به دست کاربران‌تان برسانید.