محصولات
راهکارها
قیمت گذاری
منابع دانش
خدمات سازمانی
محصولات
محصولات ویژه
دسته‌بندی بر اساس عملکرد
خدمات سازمانی

CDN چگونه به کسب‌وکار
آنلاین شما کمک می‌کند؟

webinar

۲۵ شهریور ۱۳۹۸ (پایان یافت)

ارایه‌دهنده این وبینار
ارایه‌دهنده این وبینار

صابر مسگری

کدسالار و مدیر محصول CDN

صابر مسگری، دانش‌آموخته‌ی مقطع ارشد برق-کنترل از دانشگاه صنعتی امیرکبیر است. او تجربه پیاده‌سازی سیستم‌های کنترل صنعتی تحت شبکه، هم‌چنین سیستم‌های IoT را دارد.
صابر با جایگاه کد سالار به ابر آروان ملحق شد و در این مدت قابلیت OpenSesame یا Remote Key Offloading را برای شبکه‌ی توزیع محتوای بانکی ابر آروان و داتین توسعه داده است.

چرا این وبینار برای شما مفید است؟

اگر یک وب‌سایت یا کسب‌وکار آنلاین دارید، CDN یا شبکه‌ی توزیع محتوا به شما کمک می‌کند تا با بهبود تجربه‌ی کاربری برای مخاطبان‌تان، در میان رقبا متمایز باشید و کسب‌وکارتان را رونق دهید؛ در عین حال با استفاده از راهکارهای امنیت ابری، کسب‌وکار آنلاین امنی داشته باشید.
CDN مزایای بااهمیتی را برای وب‌سایت یا کسب‌وکارهای آنلاین شما فراهم می‌کند: در تمام نقاط جهان دردسترس باشید CDN وب‌سایت شما را از نزدیک‌ترین نقطه‌ی جغرافیایی و در نتیجه به سریع‌ترین و بهترین روش ممکن برای کاربران بارگذاری می‌کند. این مسیریابی به‌کمک معماری Anycast انجام می‌شود. سریع‌تر دیده شوید CDN با بازنویسی، فشرده‌سازی، اصلاح فرمت و اصلاح مسیر دسترسی، محتوای وب‌سایت شما را چابک‌تر و سریع‌تر به کاربران نمایش می‌دهد. تجربه‌ی کاربری مخاطبان‌تان را بهبود دهید CDN با بهبود سرعت بارگذاری سایت و تجربه‌ی کاربری، رضایت مشتریان شما را جلب می‌کند.

یک ثانیه تاخیر بیش‌تر در بالا آمدن صفحات وب‌سایت تجاری می‌تواند درآمد شما را تا ۱۰درصد کاهش دهد.

SEO وب‌سایت‌تان را بهبود دهید افزایش سرعت بارگذاری صفحات و کیفیت دسترسی به محتوای وب‌سایت شما در کنار کاهش Bounce rate سبب می‌شود تا SEO سایت بهبود یابد. به ترافیک بیش‌تری پاسخ دهید رویدادهای مهم و پر مخاطب بدون توزیع‌شدگی محتوا با شکست مواجه می‌شوند. CDN‌ با توزیع درخواست‌هایی که سمت وب‌سایت می‌آید و پاسخ‌دهی مستقیم به درخواست‌های تکراری، توان وب‌سایت شما برای پاسخ‌دهی به حجم بیش‌تر ترافیک را به‌شکل چشم‌گیری افزایش می‌دهد. امنیت‌تان را افزایش دهید CDN‌ در کنار «امنیت ابری» از وب‌سایت و محتوای آنلاین شما در برابر حملات هکری و منع سرویس توزیع‌شده (DDoS) محافظت می‌کند. هزینه‌های میزبانی پهنای باندتان را کاهش دهید به‌کمک CDN مصرف پهنای باند سرورهای میزبانی شما از ۵۰ تا ۹۹درصد کاهش می‌یابد. هزینه‌های‌تان را کاهش دهید در سرویس ابری نه تنها از تهیه و نگهداشت زیرساخت بی‌نیاز هستید، بلکه با CDN هزینه‌ها را به تناسب مصرف (Pay-As-You-Go) پرداخت و پول‌تان را ذخیره می‌کنید.

در این وبینار به مباحث زیر می‌پردازیم:
  • معرفی کوتاه از شبکه‌ی توزیع محتوا
  • چرا وب‌سایت‌ها باید از شبکه‌ی توزیع محتوا استفاده کنند؟
  • شیوه‌ی استفاده از شبکه‌ی توزیع محتوا برای یک وب‌سایت
  • معرفی امکانات پنل شبکه‌ی توزیع محتوا ابر آروان
  • آشنایی با قابلیت‌های امنیتی شبکه‌‌ی توزیع محتوا ابر آروان
  • بررسی آمارهای واقعی یک وب‌سایت و ارزش‌افزوده‌ی ایجاد شده برای آن
  • مقایسه میان حالت استفاده از شبکه‌ی توزیع محتوا و بدون آن برای این سایت
زمان وبینار
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ (پایان یافت)