محصولات
راهکارها
بازارچه ابری
قیمت گذاری
منابع دانش
راهکارها
راهکارهای ویژه
بر اساس صنعت
بر اساس اندازه شرکت
بر اساس کاربرد
بازارچه ابری
نیازهای زیرساختی نرم‌افزارهای خدمات مالی
با توسعه‌ی فناوری‌های پیشرفته‌ای مانند رایانش ابری، موسسه‌های خدمات مالی در حال انتقال از معماری سنتی به معماری آنلاین و ابری هستند تا خدمات بهتری را به مشتریان خود ارایه دهند. از طرفی تغییر سریع نیاز‌های مشتری، الزامات قانونی و نظارتی و خطرات امنیت سایبری، این شرکت‌ها را ملزم می‌کند تا از فناوری‌های جدید ابری استفاده کنند. در حال حاضر نرم‌افزارهای مالی پیش‌رو، با توجه به رقابت‌ها، تغییر مدل‌های کسب‌و‌کار، لزوم انطباق با مقررات و هم‌چنین آسیب‌پذیری کم‌تر، برای افزایش سودآوری و بهبود تجربه‌ی مشتری از فناوری‌های ابری بهره می‌برند.
مشتریان موسسات مالی حتا در زمان اوج فعالیت کاربران، از پلتفرم‌های آنلاین خود انتظار عملکردی سریع و راحت با دسترسی‌پذیری بالا دارند و از آن‌جایی‌ که وفاداری مشتری ارتباط مستقیم با کیفیت تجربه‌ی کاربری دارد، خدمات مالی آنلاین باید به درخواست‌های بی‌پاسخ نرم‌افزارها و نارضایتی و از دست‌دادن کاربران خود توجه ویژه‌ای داشته باشند.
عملیاتی مانند تراکنش های آنلاین، پرداخت آنلاین و معاملات بی‌درنگ سهام شامل تعداد زیادی درخواست است که باید به‌شکل هم‌زمان رسیدگی شوند. از طرفی کوچک‌ترین تاخیر و خرابی شبکه می‌تواند نتایج فاجعه‌باری برای کسب‌وکارهای آنلاین داشته باشد. به همین خاطر ماهیت تراکنش‌های حساس مراکز پرداخت آنلاین، بورس اوراق بهادار، موسسات مالی_اعتباری و سازمان‌های مشابه، امنیت شبکه و کیفیت انتقال داده‌ی بسیار بالا را می‌طلبد.

ویژگی‌های راهکار خدمات مالی ابر آروان

راهکار خدمات مالی ابر آروان با هدف ارایه‌ی ویژگی‌های مورد نیاز موسسات مالی طراحی شده است تا این سازمان‌ها با اطمینان، سیستم‌ها و نرم‌افزارهای مهم و حساس خود را در زیرساخت ابری آروان پیاده‌سازی کنند و به‌شکل امن، سریع و کارآمد تراکنش داشته باشند. ابر آروان با ارایه‌ی نسل جدید خدمات ابری به سازمان‌های مالی این امکان را می‌دهد تا داده‌های حساس و حجیم خود را بدون دغدغه زیرساختی به معماری ابری منتقل کنند و به بهبود تجربه‌ی کاربر و رشد کسب‌وکار خود بپردازند.

زیرساخت ابری امن و سازمانی ابر آروان برای برآورده کردن نیازهای خاص ارایه‌دهندگان خدمات مالی و ذخیره‌ی داده‌های حجیم مالی ایده‌آل است و مقیاس‌پذیری، یکپارچگی و انعطاف‌پذیری لازم را برای اجرای حساس‌ترین تراکنش‌های کاربران فراهم می‌کند.

با خدمات ابری آروان دسترسی‌پذیری بالا از طریق سرور ابری، پردازنده‌هایی با فرکانس بالا، حافظه‌ی محلی سریع و متراکم و معماری‌های High Available به‌سادگی در اختیار سازمان‌های مالی قرار خواهد گرفت. هم‌چنین راهکار خدمات مالی ابر آروان به‌وسیله‌ی قابلیت‌های مسیریابی هوشمند، توزیع بار و Active Health Check شبکه توزیع محتوا، به سازمان‌های مالی کمک می‌کند تا به‌شکل امن، سریع و مقیاس‌پذیر مراحل تحول دیجیتال را طی کنند.
امکان محافظت در برابر حملات سایبری
امکان محافظت در برابر حملات سایبری
افزایش سرعت و دسترسی‌پذیری پلتفرم
افزایش سرعت و دسترسی‌پذیری پلتفرم
مقیاس‌پذیری و انعطاف‌پذیری زیرساخت
مقیاس‌پذیری و انعطاف‌پذیری زیرساخت
Uptime بالای سرورها به کمک معماری HA
Uptime بالای سرورها به کمک معماری HA
راهکار یکپارچه ابری برای ارایه‌دهندگان خدمات مالی
راهکار یکپارچه و همه‌جانبه‌ی ابر آروان با ترکیب مزایای امنیت و شتاب‌دهی شبکه توزیع محتوا و دسترسی‌پذیری بالای سرور ابری برای محافظت و سرعت‌بخشیدن به انتقال داده در سیستم‌های مالی طراحی شده است. ابر آروان با در نظر گرفتن تراکنش‌های حساس موسسات و ارایه‌دهندگان خدمات مالی و با قابلیت‌های امنیتی برای مقابله با حملات لایه‌های ۳، ۴ و ۷ شبکه، کسب‌و‌کارهای مرتبط با خدمات مالی را از تهدیدها و آسیب‌پذیری‌های امنیتی محافظت می‌کند و با کم‌ترین تاخیر در شبکه، تجربه‌ی کاربران نهایی را بهبود می‌بخشد.
شبکه توزیع محتوا
سرور ابری
فایروال و WAF
مقابله با حملات DDoS
مسیریابی هوشمند
توزیع بار
شبکه توزیع محتوا
شبکه توزیع محتوا ابر آروان با بیش از ۴۰ پاپ‌سایت در سراسر جهان به سازمان شما کمک می‌کند تا کیفیت و سرعت انتقال داده‌های خود در بستر شبکه را افزایش دهید و کاربران سیستم مالی شما از نزدیک‌ترین نقطه‌ی جغرافیایی داده‌ها را دریافت کنند. به کمک معماری یکپارچه‌ی CDN ابر آروان عملکرد، پایداری و دسترسی‌پذیری خدمات شما تضمین خواهد شد. هم‌چنین با امکان سرویس‌دهی بدون محدودیت ترافیکی به میلیون‌ها کاربر به‌شکل هم‌زمان، توان پاسخ‌دهی به حجم بالای ترافیک و در نتیجه تجربه‌ی کاربر نهایی، از سیستم شما افزایش چشم‌گیری خواهد داشت.
سرور ابری
سرور ابری آروان زیرساختی قابل اعتماد و پایدار برای ارایه خدمات مالی سازمان شما فراهم می‌کند. با پیاده‌سازی معماری High Available بر بستر سرورهای ابری آروان که در چندین دیتاسنتر داخلی و خارجی نگه‌داری می‌شوند عملکرد و آپ‌تایم بالای سرویس شما تضمین خواهد شد. به کمک قابلیت بکاپ سرورهای ابری آروان، می‌توانید همواره از داده‌ها و پیکربندی کلاستر سرورهای خود محافظت کنید و احتمال از دسترس خارج شدن سرویس و داده‌های خود را به صفر برسانید. هم‌چنین قابلیت مقیاس‌پذیری سرورهای ابری آروان، این امکان را فراهم می‌سازد تا در زمان نیاز به منابع سخت‌افزاری بیش‌تر، به شکل آنی منابع خود را ارتقا دهید تا همواره بهترین عملکرد را برای مشتریان‌تان داشته باشید.
فایروال و WAF
مهم‌ترین نیاز زیرساخت خدمات مالی، امنیت سرویس و داده‌های حساس مالی است. با استفاده از خدمات امنیت ابری آروان می‌توانید همواره بالاترین سطح امنیت را در اختیار داشته باشید. فایروال و WAF ابر آروان بدون نیاز به تهیه‌ی تجهیزات سخت‌افزاری، امکان مدیریت دسترسی و درخواست‌های ارسال شده به سمت سرویس شما را بر اساس IP یا محدوده‌ی جغرافیایی و مسدود کردن بات‌ها و ترافیک‌های‌ مشکوک فراهم و امنیت داده‌ها و کاربران شما را تامین می‌کند. دیواره آتش وب (Web Application Firewall) ابر آروان وظیفه‌ی تشخیص و جلوگیری از حملات سنتی و پیشرفته‌ی وب را به‌عهده دارد و بدون نیاز به هرگونه دانش فنی یا تنظیمات پیچیده، بسیاری از پیشرفته‌ترین حملات مرسوم به سمت سرویس شما را خنثا می‌کند.
مقابله با حملات DDoS
حملات DDoS با ارسال تعداد بی‌شماری درخواست به زیرساخت با هدف آسیب رساندن به یک سرویس و توقف آن انجام می‌شوند و از مهم‌ترین آسیب‌هایی است که یک کسب‌وکار فعال در صنعت خدمات مالی را تهدید می‌کند. در واقع سازمان‌ها و موسسات مالی همواره در معرض خطر حملات سایبری هستند. ابر آروان با فناوری روز امنیت ابری، از سرویس، داده‌ها و محتوای آنلاین شما در برابر انواع حملات از جمله حملات هکری و منع سرویس‌ توزیع‌شده (DDoS) به‌شکل خودکار محافظت می‌کند. به این ترتیب خطر از دسترس خارج شدن به‌دلیل حملات هکری، سرویس‌تان را تهدید نخواهد کرد.
مسیریابی هوشمند
یکی از نیازهای اساسی خدمات مالی برای بهبود تجربه‌ی کاربری، بالا بردن سرعت بارگذاری داده‌ها و کیفیت دسترسی به آن است. قابلیت مسیریابی هوشمند ابر آروان به کمک بیش از ۴۰ پاپ‌سایت CDN‌ ابر آروان در سراسر جهان، حتا در زمان کندی ارتباط یا ازدحام شبکه، محتوای شما را در سریع‌ترین شکل ممکن به کاربران تحویل می‌دهد. Smart Routing به‌شکل خودکار بهترین مسیر را برای توزیع محتوا از پاپ‌سایت به کاربر نهایی انتخاب می‌کند تا داده‌های شما با بالاترین سرعت ممکن در هر زمان بارگذاری شوند.
توزیع بار
به کمک تنظیمات توزیع بار CDN ابر آروان، می‌توانید ترافیک را میان سرورهای کلاستر خود که حاوی منابع و اطلاعات یکسانی هستند، به‌شکل متعادل توزیع کنید. با این روش، درخواست‌های دسترسی به این منابع، به‌جای یک سرور، می‌توانند به وسیله‌ی چندین سرور پاسخ داده شوند که سبب افزایش Redundancy (افزونگی) و Reliability (قابلیت اطمینان) می‌شود. هم‌چنین در نسل جدید توزیع بار ابر آروان قابلیت‌های مسیردهی جغرافیایی ترافیک و Active Health Check با ارسال درخواست‌ها به کلاسترهای سالم و پاسخ‌گوی مرتبط با کشورها، کارایی سرویس و کیفیت تجربه‌ی کاربر نهایی را افزایش می‌دهد.
داده‌های مالی خود را بدون دغدغه‌ی زیرساختی، در بستری امن و نامحدود نگهداری کنید.
گفت‌و‌گو با مشاور ابری
برای دریافت راهنمایی بیش‌تر از یک مشاور ابری کمک بگیرید.