محصولات
راهکارها
بازارچه ابری
قیمت گذاری
منابع دانش
راهکارها
راهکارهای ویژه
بر اساس صنعت
بر اساس اندازه شرکت
بر اساس کاربرد
بازارچه ابری
پیشنهادهای رایگان ابر آروان به کاربران
خدمات ابر آروان علاوه بر سازمان‌ها و شرکت‌های اینترپرایز به شما نیز تعلق دارد. ما در هر یک از محصولات خود بسته‌ای رایگان در نظر گرفته‌ایم تا کسب‌وکارهای نوپا، دانشجویان و صاحبان سرویس‌های کوچک بتوانند بدون هزینه‌های زیرساختی و منابع اولیه، ایده‌ها و سرویس‌های مورد نظرشان را بر بستر ابر راه‌اندازی کنند.

شما می‌توانید بدون محدودیت زمانی، از منابع رایگانی که در هر بسته در اختیارتان قرار گرفته است بهره‌مند شوید و هر زمان که نیاز داشتید سرویس خود را به بسته بالاتر افزایش دهید. هم‌چنین منابع هر محصول نیز به شکل Pay As You Go در دسترس کاربران قرار دارد.
امکان استفاده نامحدود از نظر زمانی
امکان ارتقا به بسته‌ی بالاتر به شکل آنی
با کیفیتی مشابه با بسته‌های غیررایگان
جزییات بسته‌های تا همیشه رایگان محصولات ابری
ابر آروان در ۴ محصول اصلی خود؛ شبکه توزیع محتوا (CDN)، کانتینر ابری، فضای ابری و پلتفرم ویدیو، بسته‌های رایگانی با امکاناتی متنوع در نظر گرفته است که از نظر کیفیت و پایداری سرویس، کاملن مشابه بسته‌های غیررایگان این محصولات است. هم‌چنین بسته‌ی رایگان پشتیبانی ابر آروان در دسترس شماست تا بتوانید بدون پرداخت هزینه، از راهنمایی‌های همکاران ما در مرکز تماس استفاده کنید.
شبکه توزیع محتوا
فضای ابری
پلتفرم ویدیو
کانتینر ابری
پشتیبانی
شبکه توزیع محتوا
شما می‌توانید به کمک CDN و با امکاناتی چون گواهینامه SSL رایگان، پشتیبانی از DNSSEC، محافظت از حملات DDoS و... به رایگان سرعت و امنیت وب‌سایت خود را افزایش دهید. هم‌چنین رایگان بودن ترافیک داخلی، ترافیک خارجی و تعداد درخواست‌ها، CDN ابر آروان را تبدیل به یکی از اقتصادی‌ترین CDN‌های دنیا کرده است.
ترافیک نامحدود ایران
ترافیک نامحدود جهانی
تعداد درخواست نامحدود
محافظت از حملات DDoS
۵ قانون صفحه
۱۰ قانون دیواره آتش
فضای ابری
۵ گیگا بایت فضای ابری و ۲۰ گیگابایت ترافیک رایگان در کنار ویژگی استاتیک وب سایت امکاناتی است که در بسته‌ی رایگان فضای ابری در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. هم‌چنین پلاگین وردپرس این محصول، آپلود، دانلود و بکاپ مستقیم روی فضای ابری آروان را به سرعت و تنها با چند کلیک امکان‌پذیر می‌کند.
5GB فضای ذخیره‌سازی
20GB ترافیک
یکپارچگی با CDN
پشتیبانی از پروتکل S3
پلتفرم ویدیو
در بسته‌ی پایه یا رایگان ویدیو شما می‌توانید تا سقف ۵ ساعت ویدیو در فضای ذخیره‌سازی نگهداری کنید و از  ۱۰۰ ساعت تماشای ویدیو رایگان و امکان دریافت لینک امن بهره‌مند شوید. هم‌چنین به امکاناتی مانند مخزن تبلیغاتی آروان و میزبانی صوتی به رایگان دسترسی داشته باشید.
۵ ساعت ذخیره ویدیو
۱۰۰ ساعت تماشا
لینک امن
استریم صدا
کانتینر ابری
بسته‌ی رایگان کانتینر ابری آروان با ۰/۵ هسته منابع پردازشی (CPU) ، ۰/۵ گیگ حافظه‌ی تصادفی (RAM) و ۰/۵ گیگ فضای ذخیره‌سازی موقت (Ephemeral Storage) در مقایسه با محصولات مشابه، منابع بیش‌تری را در اختیارتان قرار می‌دهد تا بدون پرداخت هزینه، یک کانتینر، دیتابیس یا داینامیک وب‌سایت راه‌اندازی کنید.
0.5 vCPU
0.5GB حافظه تصادفی
0.5GB فضای ذخیره‌سازی موقت
Registry خصوصی
تطبیق‌پذیری با مانیفست کوبرنتیز
پشتیبانی
کاربرانی که از خدمات ابری آروان به رایگان استفاده می‌کنند، می‌توانند برای حل مشکلات خود از راهنما، مستندات آموزشی و انجمن کاربری آروان بهره‌مند شوند. به جز تیکتینگ رایگان، همه‌ی مشتریان رایگان ابر آروان می‌توانند به شکل ۲۴ساعته با مرکز تماس ما در ارتباط باشند.
تیکتینگ
ایمیل
مستندات آموزشی
انجمن کاربری
ابر آروان؛ مجموعه‌ای از خدمات رایگان
به جز بسته‌های رایگانی که در هر محصول ارایه می‌شود، ابر آروان چهار امکان پرکاربرد و رایگان مهم دیگر را در اختیار همه قرار داده است تا توسعه‌دهندگان و علاقه‌مندان به تکنولوژی بتوانند به آسانی به آن‌چه نیاز دارند دسترسی پیدا کنند.