ArvanCloud Logo
بازارچه
arvancloud

خدمات رایگان ابر آروان

با استفاده از خدمات و محصولات رایگان ابر آروان می‌توانید بدون دغدغه‌های مالی، ایده‌های مختلف خود را به تجربه‌های تکرارپذیر تبدیل کنید.
v6/pricing/free-tier.title
دریک نگاه

بدون پرداخت هزینه از محصولات ابری استفاده کنید

ابر آروان با ارایه‌ی بسته‌ی «پایه» در محصولات مختلف به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید بدون پرداخت هزینه از ویژگی‌ها و امکانات گوناگون سرویس‌های ابری استفاده کنید. همین‌طور اگر کسب‌وکاری نوپا هستید، می‌توانید در قالب طرح‌های پیشنهادی و متنوع آروان بدون نیاز به پرداخت هزینه‌های سنگین زیرساخت‌های لازم برای رشد استارتاپ خود را در اختیار داشته باشید.

بسته‌های رایگان
بسته‌های رایگان
با انتخاب بسته‌های «پایه» می‌توانید بدون پرداخت هزینه از محصولات رایگان ابر آروان استفاده کنید.
کسب‌وکارهای نوپا
کسب‌وکارهای نوپا
با استفاده از محصولات رایگان کسب‌وکار نوپا یا استارتاپ خود را توسعه دهید و در مسیر ورود به بازار قرار بگیرید.
امکانات متن‌باز
امکانات متن‌باز
به کمک چند امکان پرکاربرد می‌توانید به‌آسانی عملکرد کسب‌وکار آنلاین خود را بهبود دهید.
دسترسی به محصولات ابری
شما با استفاده از محصولات ابر آروان می‌توانید به کمک طیف وسیعی از امکانات و ویژگی‌های زیرساخت‌های ابری، سرویس‌های خود را در سریع‌ترین زمان به‌شکل رایگان یا با قیمتی مقرون به‌صرفه توسعه دهید.
شروع کنید
پرسش‌های رایج
بسته‌های پایه برای محصول‌های مختلف، به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که نیازهای اولیه‌ی کسب‌وکارهای نوپا یا استارتاپ‌ها را برطرف کنند.
بله، بسته‌های پایه پس از اتمام مدت ۳۰ روزه به‌شکل خودکار تمدید می‌شوند. اما شما در هر زمان می‌توانید بسته‌های بالاتر را خریداری کنید.
سرویس‌ها و خدمات رایگان ابر آروان تحت پوشش پشتیبانی اختصاصی و توافق‌نامه‌ی سطح کیفیت خدمات (SLA) و جبران خسارت اختلال قرار نمی‌گیرند.
بله، شما هنگام استفاده از بسته‌ی «پایه» در محصولات مختلف می‌توانید به‌تناسب نیاز خود بسته‌های «رشد» و «حرفه‌ای» را به‌شکل آنی تهیه کنید.
سرویس‌های رایگان ابر آروان همراه با بسته‌ی پشتیبانی پایه در اختیار شما قرار می‌گیرند. بر همین اساس برای استفاده از خدمات پشتیبانی بالاتر باید بسته‌های «رشد» یا «حرفه‌ای» را تهیه کنید. می‌توانید جزییات قیمت‌گذاری بسته‌های مختلف پشتیبانی را در صفحه‌ی قیمت خدمات پشتیبانی ابر آروان ببینید.