محصولات
راهکارها
بازارچه ابری
قیمت گذاری
منابع دانش
راهکارها
راهکارهای ویژه
بر اساس صنعت
بر اساس اندازه شرکت
بر اساس کاربرد
بازارچه ابری
نیاز‌های زیرساختی شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ
نیازهای زیرساخت فناوری اطلاعات سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ بخش عمده‌ای از بودجه‌ی آن‌ها را به خود اختصاص می‌دهد. این شرکت‌ها با توجه به ابعاد و گستردگی گاه به زیرساختی به بزرگی یک دیتاسنتر نیاز دارند. هزینه‌های مختلف طراحی، خرید و تامین در کنار هزینه‌های مربوط به تعمیر، نگهداری و توسعه‌ی زیرساخت‌ها تنها محدود به منابع مالی نیست و تعداد زیادی از نیروهای متخصص را نیز به خود مشغول می‌کند. از سوی دیگر استهلاک تجهیزات مورد استفاده، باعث از بین رفتن آن‌ها و هدر رفت منابع مالی سازمان‌ها می‌شود.
در پاسخ به دغدغه‌هایی مانند هدر رفت منابع مالی، سخت‌افزاری و انسانی، شرکت‌های بزرگ در سراسر دنیا توسعه و نگهداری از زیرساخت فناوری اطلاعات خود را متوقف کرده‌اند و به سرویس‌های ابری در قالب IaaS، PaaS و SaaS روی آورده‌اند. به این شکل تغییر چشم‌گیری در هزینه‌ها و مدیریت منابع سازمان ایجاد می‌شود.
زیرساخت سازمانی ابری در ابعاد و معماری‌های مختلف به سازمان‌ها کمک می‌کند بدون دغدغه‌ی توسعه‌ و نگهداری زیرساخت، از آن استفاده کنند. راهکارهای ابری به زیرساخت سازمان چابکی و قدرت می‌بخشند و انعطاف بالای آن‌ها به پیش‌برد پروژه‌ها و اهداف گوناگون سازمان کمک می‌کند. با برطرف شدن این دغدغه‌ها، منابع انسانی متخصص این شرکت‌های بزرگ می‌توانند به وظایفی متفاوت خود بپردازند و برای توسعه‌ی سازمان‌شان تلاش کنند.
ویژگی‌های راهکار سازمانی ابر آروان
با هدف پاسخ‌گویی به نیازهای زیرساختی سازمان‌ها، ابر آروان راهکاری مقیاس‌پذیر و گسترده را طراحی کرده است. این راهکار یکپارچه برای سازمان‌هایی که تمایل به برون‌سپاری تمام یا جزیی از زیرساخت فناوری اطلاعات خود را دارند مناسب است. شرکت‌های مختلف در صنعت‌های متفاوت می‌توانند زیرساخت خود را تا هر اندازه‌ای که به آن نیاز دارند از طریق راهکار ابری سازمانی آروان پیاده‌سازی کنند.
امنیت اطلاعات و انعطاف در برابر تغییر که دو نیاز اصلی در شرکت‌های بزرگ است به‌وسیله‌ی قابلیت‌های گوناگون ابری مانند مقابله با حملات DDoS، دیواره‌ی آتش، WAF و مقیاس‌پذیری تامین می‌شود. از سوی دیگر با توجه به این‌که استفاده از سرویس‌های سازمانی اغلب به‌شکل شبانه‌روزی است، با بهره‌مندی از قابلیت‌هایی چون معماری High Availability‌ بالاترین میزان آپ‌تایم را تجربه خواهند کرد.
هزینه‌های شفاف سرویس‌های ابر آروان که به‌شکل لحظه‌ای قابل مشاهده و کنترل است به سازمان‌ها امکان مدیریت مالی زیرساخت خود را می‌دهد. هم‌چنین، با توجه به امکان تغییر آنی منابع، می‌توان از هدر رفت هر منبع ابری به‌شکلی موثر جلوگیری کرد.
یکپارچگی راهکار سازمانی ابری آروان از ویژگی‌ها بارز آن است. ابر آروان سرویس‌های زیرساختی مانند رایانش ابری را در کنار فضای ذخیره‌سازی ابری و پلتفرم صوت و ویدیو به‌شکل یکپارچه ارایه می‌کند. این ویژگی باعث می‌شود مدیریت، کنترل وتوسعه‌ی این سرویس‌ها در سازمان با کم‌ترین پیچیدگی انجام‌پذیر باشد.
یکپارچگی محصولات در لایه‌های مختلف زیرساخت
انعطاف بالا و قابلیت مقیاس‌پذیری
امکان پیاده سازی معماری High Availability
ظرفیت نامحدود افزایش منابع دیتاسنتری
راهکار جامع ابری آروان برای سازمان‌ها
راهکار سازمانی ابر آروان با هدف برطرف کردن نیازهای زیرساختی گسترده شرکت‌های بزرگ طراحی شده است. این راهکار یکپارچه، با در نظر گرفتن جنبه‌های مختلف زیرساخت فناوری اطلاعات یک سازمان، معماری ابری را پیشنهاد می‌کند که در لایه‌های مختلف و با ابعاد متفاوت قابل پیاده‌سازی است.
با استفاده از سرورهای ابری قرار گرفته در دیتاسنترهای داخلی و خارجی ابر آروان، نیاز سازمان‌ها به ایجاد یک دیتاسنتر با تمام هزینه‌های توسعه، نگهداری و استهلاک برطرف می‌شود. هم‌چنین این شرکت‌ها به‌وسیله‌ی تجهیزات به‌روز موجود در این دیتاسنترها در کنار به‌روزرسانی مداوم قابلیت‌های محصولی، از کیفیت بالای خدمات ارایه شده اطمینان پیدا خواهند کرد. از سوی دیگر با توجه به حجم بالای اطلاعات و مستندات موجود در این سازمان‌ها، محصول فضای ذخیره‌سازی ابری آروان، فضایی نامحدود برای آرشیو اطلاعات و بک‌آپ گیری در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد.
سرور ابری
شبکه توزیع محتوا
WAF و فایروال
مقابله با حملات DDoS
فضای ذخیره‌سازی ابری
پشتیبانی اختصاصی
سرور ابری
با توجه به نیازهای گسترده‌ی یک شرکت بزرگ به سرور، سرورهای ابری آروان که تجهیزاتی به‌روز و قدرتمند دارند، می‌توانند جایگزینی مناسب برای دیتاسنترهای درون‌سازمانی باشند. به کمک قابلیت‌های این سرورها، امکان پیاده‌سازی سناریوهای فنی مورد نیاز شرکت‌های بزرگ مانند Redundancy و Load Balancing به سادگی وجود دارد. هم‌چنین، در کنار سرعت و امنیت بالای سرورهای ابری آروان، به کمک قابلیت مقیاس‌پذیری، هر نوع تغییری در سخت‌افزارهای آن‌ها به‌شکل آنی قابل پیاده‌سازی است.
شبکه توزیع محتوا
به کمک محصول شبکه‌ی‌ توزیع محتوای ابر آروان، وب‌سایت‌های شرکت‌های بزرگ سرعتی بالاتر را تجربه خواهند کرد. به‌وسیله‌ی قابلیت‌هایی مانند کش کردن محتوای استاتیک و داینامیک و مسیریابی هوشمند، مخاطبان در هر نقطه‌ی دنیا ارتباطی امن‌تر و سریع‌تر را با وب‌سایت شما برقرار خواهند کرد.
WAF و فایروال
نیاز به امنیت وب‌سایت در شرکت‌های بزرگ از اهمیت بالایی برخوردار است. حمله‌ به‌وسیله‌ی بات‌های مخرب و ترافیک مشکوک از سوی IPها و نقاط جغرافیایی خاص از جمله‌ مشکلات شایع در این وب‌سایت‌ها است. پس از انجام تنظیمات اولیه‌ی فایروال و WAF ابر آروان، به‌شکل خودکار امنیت وب‌سایت‌ شما در برابر این نوع مشکلات تامین خواهد شد.
مقابله با حملات DDoS
قابلیت‌ حفاظت در برابر حملات DDoS سرویس‌های شما را در برابر شایع‌ترین نوع حمله‌های سایبری ایمن خواهد کرد. این محصول به‌وسیله‌ی سطوح حفاظتی مختلف، از آسیب حمله‌های منع سرویس توزیع‌شده در ابعاد و شکل‌های متفاوت جلوگیری می‌کند.
فضای ذخیره‌سازی ابری
ذخیره‌سازی نسخه‌های پشتیبان سازمان یکی از نیازهای اساسی به‌ حساب می‌آید. با توجه به حجم بالا و متغیر این داده‌ها، فضای ذخیره‌سازی ابری‌ آروان که فضایی نامحدود با مدل هزینه‌ای Pay As You Go را در اختیار شما قرار می‌دهد، گزینه‌ای ایده‌آل است.
پشتیبانی اختصاصی
مشتریان ابر آروان برای رفع مشکلات فنی خود می‌توانند از خدمات پشتیبانی استفاده کنند. این خدمات شامل مستندات فنی، راهنماهای متنی و ویدیویی محصولات، پاسخگویی به تیکت‌ها و تماس‌ تلفنی با سطوح مختلف کیفیت خدمات می‌شود. با استفاده از خدمات پشتیبانی اختصاصی، متخصصان ابری آروان برای مشاوره و رفع مشکلات فنی در کنار شما خواهند بود.
با راهکار سازمانی ابر آروان، نیازهای زیرساختی خود را برطرف کنید.
گفت‌وگو با مشاور ابری
برای دریافت راهنمایی بیش‌تر از یک مشاور ابری کمک بگیرید.