ArvanCloud Logo
بازارچه
arvancloud

قیمت کانتینر ابری

کانتینر ابری آروان با ارایه‌ی زیرساختی مدیریت‌شده در فضایی امن و پایدار به شما این امکان را می‌دهد تا در کوتاه‌ترین زمان و بدون دغدغه‌‌های سخت‌افزاری، همه‌ی ایده‌های نرم‌افزاری خود را به‌راحتی با هر زبان و فریم‌ورکی به محصول ابری تبدیل کنید.
پردازنده (CPU) 0 Core
0
. . . . . . . . . . . . . . .
32 Core
حافظه (RAM) 0 GB
0
. . . . . . . . . . . . . . .
64 GB
حافظه دایمی (Persistent Storage) 0 GB
0
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .
200 GB
حافظه موقت (Ephemeral Storage) 0 GB
0
. . . . . . . . . . . . . . .
16 GB
ساعتی
هفتگی
ماهانه
برآورد هزینه‌:
0
عملیات ناموفق
لطفا دوباره امتحا کنید
هسته پردازنده
گیگابایت حافظه
گیگابایت ذخیره‌سازی دایمی
گیگابایت ذخیره‌سازی موقت
خرید کانتینر ابری btn-arrow
با استفاده از ماشین حساب ابر آروان می‌توانید مقادیر دقیق‌تری از منابع مدنظرتان را انتخاب کنید.
پرداخت به‌ازای مصرف

استقرار سریع اپلیکیشن با هزینه‌ای مقرون‌به‌صرفه

شما می‌توانید با انتخاب منابع مختلف مانند پردازنده (CPU)، رم (RAM) و … هزینه‌ی محصول سکوی ابری را به‌شکل «پرداخت در ازای مصرف» یا PAYG بپردازید و با مبلغی مقرون به‌صرفه همه‌ی ایده‌های نرم‌افزاری خود را به محصول‌های ابری تبدیل کنید. هم‌چنین افزایش یا کاهش منابع انتخاب‌شده بدون خاموش شدن اپلیکیشن در هر زمان امکان‌پذیر است.

منابع
ساعتی
ماهانه
پردازنده (CPU)
۱۶۶,۷ تومان
۱۲۰,۰۰۰ تومان
حافظه (RAM)
۸۳,۳ تومان
۶۰,۰۰۰ تومان
حافظه دایمی (Persistent Storage)
۸,۳ تومان
۶,۰۰۰ تومان
حافظه موقت (Ephemeral Storage)
۸,۳ تومان
۶,۰۰۰ تومان
IP اختصاصی
-
۸۵,۰۰۰ تومان
ترافیک مصرفی بیش از ۱ ترابایت (هر گیگابایت)
۰,۶ تومان
۴۰۰ تومان
پرسش‌های رایج
بله، قیمت پلتفرم ابری یا PaaS آروان، بر اساس منابع انتخابی شما به‌شکل PAYG محاسبه می‌شود، بر همین اساس می‌توانید فقط به میزان مصرف ساعتی خود از منابع مختلف، هزینه‌ی آن را پرداخت کنید.
خیر، شما فقط بر اساس میزان مصرف از منابع مختلف، هزینه‌ی سکوی ابری را می‌پردازید، با این تعریف، با انتخاب یا استفاده از اپلیکیشن‌های متنوع تغییری در هزینه‌های شما ایجاد نمی‌شود.
بله، پس از خاموش کردن اپلیکیشن باید هزینه‌ی دیسک و IP را بپردازید، چراکه این دو منبع به‌شکل اختصاصی و کامل در اختیار شما قرار می‌گیرد و با از دست رفتن آن‌ها همه‌ی داده‌ها و اطلاعات‌تان از زیرساخت‌های آروان حذف می‌شوند.
خیر، شما هنگام خرید سرویس کانتینر ابری می‌توانید به‌تناسب نیازتان منابع مختلف را به‌شکل دل‌خواه انتخاب کنید، اگر نیازی بیش‌تر از Quota یا محدودیت‌های موجود در پنل داشتید، می‌توانید از طریق ارسال تیکت به پشتیبانی، برای افزایش منابع درخواست دهید.
بله، اگر شرکت یا سازمانی بزرگ هستید و به خدمات سفارشی‌سازی‌شده نیاز دارید، می‌توانید با ثبت درخواست در صفحه‌ی خدمات سازمانی ابر آروان به‌تناسب نیازهای کسب‌وکارتان از سرویس‌ها و امکانات اختصاصی و شخصی‌سازی‌شده‌ی سکوی ابری آروان استفاده کنید.
راه‌اندازی سریع و امن اپلیکیشن‌های ابری
با استفاده‌ از ویژگی‌ها و قابلیت‌های متنوع کانتینر ابری آروان می‌توانید در کم‌تر از چند دقیقه و با هزینه‌ای مقرون به‌صرفه یک اپلیکیشن ابری آماده را به‌شکل کامل پیاده‌سازی کنید.