محصولات
راهکارها
بازارچه ابری
قیمت گذاری
منابع دانش
راهکارها
راهکارهای ویژه
بر اساس صنعت
بر اساس اندازه شرکت
بر اساس کاربرد
بازارچه ابری
نیازهای امنیتی زیرساخت ابری
ماهیت پویای خدمات آنلاین، چالش‌های متعددی را برای کسب‌وکارها ایجاد می‌کند. برای بهره‌مندی از ویژگی‌هایی چون تامین آنی منابع، مقیاس‌پذیری، پایداری و کارایی، خدمات ابری انتخاب اول سازمان‌ها هستند. از طرفی، انتقال زیرساخت به بستر دیجیتال، می‌تواند کسب‌وکارها را با چالش‌های امنیتی متعددی روبه‌رو کند. دغدغه‌ی ایجاد فضای امن برای داده‌ها و اطلاعات، احراز هویت کاربران و حملات سایبری پیچیده و مخرب، تامین امنیت را به امری مهم در ارایه‌ی خدمات آنلاین تبدیل کرده است.
ابر آروان با فناوری روز امنیت ابری، از وب‌سایت‌ها و محتوای آنلاین شما در برابر انواع حملات از جمله حمله‌های هکری و منع سرویس توزیع‌شده (DDoS)، بدون نیاز به تهیه‌ی تجهیزات سخت‌افزاری محافظت می‌کند. خدمات امنیت ابری آروان طیف وسیعی از قابلیت‌ها را در زمینه‌های گوناگون امنیتی از جمله سامانه‌ی مقابله با حملات DDoS، دیواره‌ی آتش، دیواره‌ی آتش وب و محدودسازی نرخ درخواست‌های کاربران ارایه می‌دهد.

ویژگی‌های راهکار امنیت ابری آروان

ابر آروان با ارایه‌ی مجموعه‌ای پیشرفته و یکپارچه از محصولات و قابلیت‌های امنیتی به شما کمک می‌کند تا بدون نیاز به دانش فنی و صرف هزینه‌ برای سخت‌افزارهای امنیتی، از کسب‌وکارتان در مقابل تهدیدهای سایبری محافظت کنید. به‌کمک ساختار پیشرفته‌ی Anycast و GSLB آروان، خدمات شما از تمام حملات به سرویسDNS، حملات UDP ،TCP و ICMP در لایه‌ی ۳ و ۴ شبکه و حملات پیشرفته‌ی لایه‌ی ۷ در امان خواهد بود.
با استفاده از این راهکار، حملات و تهدیدهای سایبری، منجر به اختلال و کندی وب‌سایت یا اپلیکیشن‌های شما نخواهد شد و Uptime بالا، سرعت و پایداری همیشگی سرویس‌تان تضمین می‌شود.
مقابله با حملات سایبری ساده و پیچیده
مقابله با حملات سایبری ساده و پیچیده
تشخیص حملات پیشرفته‎‌ی لایه‌ی اپلیکیشن
تشخیص حملات پیشرفته‎‌ی لایه‌ی اپلیکیشن
اعمال محدودیت روی دسترسی‌های مشکوک
اعمال محدودیت روی دسترسی‌های مشکوک
مسدود کردن درخواست‌های مخرب
مسدود کردن درخواست‌های مخرب
راهکار یکپارچه ابری برای امنیت کسب‌وکارها
راهکار امنیت ابری آروان، که بر پایه‌ی شبکه توزیع محتوا طراحی شده است، تمام نیازهای امنیتی کسب‌وکار شما را رفع می‌کند. به کمک قابلیت‌های DDoS Protection، Firewall، WAF و Rate-Limit ابر آروان، می‌توانید با حملات پیشرفته و سنتی وب مقابله کنید. این راهکار با تشخیص و جلوگیری از حملات لایه‌ی اپلیکیشن، سرویس شما را در برابر پیشرفته‌ترین حملات مانند SQL Injection و اجرای کدهای مخرب XSS ایمن می‌کند. هم‌چنین امکان تعریف محدودیت بر دسترسی کاربران و دریافت گزارش‌های تحلیلی حملات از ویژگی‌های پرکاربرد راهکار امنیت ابری آروان است.
مقابله با حملات DDoS
فایروال
WAF
Rate-Limit
مقابله با حملات DDoS
قابلیت مقابله با حملات منع سرویس توزیع‌شده یا DDoS Protection محصول CDN ابر آروان در ۴ حالت با سطوح متفاوت پیچیدگی، به شما کمک می‌کند تا بتوانید وب‌سایت خود را در مقابل حملات DDoSلایه‌ی ۳، ۴ و ۷ شبکه ایمن کنید. ابر آروان برای مقابله با این نوع از حملات، دارای ۲ ترابایت ظرفیت است که این میزان ۲۰ برابر بیش‌تر از مخرب‌ترین حملات ۵ سال گذشته به وب‌سایت‌‌های ایرانی و ۲۰۰ برابر بیش‌تر از پهنای باندی است که کسب‌وکار شما را به‌شکل کامل از دسترس خارج می‌کند. با استفاده از این قابلیت به‌سادگی و با یک کلیک با حملات رایج DDoS مثل HTTP Flood و UDP Amplification مقابله کنید
فایروال
فایروال ابر آروان به شما اجازه می‌دهد تا با تعریف قوانین امنیتی بر اساس IP و موقعیت جغرافیایی، دسترسی به محتوای خود را با بالاترین سطح از امنیت مدیریت کنید. نسل جدید این قابلیت، یک بستر منعطف برای کنترل درخواست‌های HTTP وب‌سایت یا وب‌اپلیکیشن شما فراهم می‌کند. تنظیمات فایروال شبکه توزیع محتوای ابر آروان، به شما کمک می‌کند تا با ترکیب چند شرط، قوانینی برای کنترل ترافیک دامنه ایجاد و امنیت وب‌سایت‌تان را تامین کنید. هم‌چنین، با استفاده از این قابلیت می‌توانید لیست IP بازدیدکنندگان و تعداد درخواست‌هایشان را بررسی و درخواست‌های مشکوک را مسدود کنید.
WAF
دیواره آتش وب (Web Application Firewall) ابر آروان وظیفه‌ی تشخیص و جلوگیری از حملات سنتی و پیشرفته‌ی وب را به‌عهده دارد. این سامانه بدون نیاز به هرگونه دانش فنی یا تنظیمات پیچیده، بسیاری از پیشرفته‌ترین حملات مرسوم وب را خنثا می‌کند. به‌وسیله‌ی WAF ابر آروان و برمبنای روش Anomaly Scoring درخواست‌های مخرب با دقت بالا شناسایی و بلاک می‌شوند. این قابلیت در شناسایی و مسدود کردن حملات پیشرفته‌ی بات‌ها، SQL Injection، Shell Injection و حملات مشابه به کمک کسب‌وکارهای آنلاین می‌آید. افزون بر این می‌توانید گزارش تحلیلی از جزییات این حملات را به شکل کامل دریافت کنید.
Rate-Limit
با استفاده از Rate Limiting می‌توان ترافیک ورودی و خروجی یک شبکه را کنترل کرد. این فرآیند به‌وسیله‌ی محدود کردن تعداد درخواست‌های ارسالی از سمت کاربر انجام می‌شود. به بیان بهتر، در Rate limiting برای تعداد درخواست‌های ارسالی از سمت کاربر آستانه‌ای مجاز تعریف می‌شود و اگر تعداد درخواست‌ها از سمت کاربری بیش‌ از این آستانه‌ی مجاز باشد، وابسته به حالت تنظیم شده برای Rate Limit، درخواست‌های اضافی مسدود می‌شوند. به کمک این ویژگی، از سرویس شما در برابر حملات Brute Force و از APIهای شما در برابر رفتارهای مخرب محافظت می‌شود.
به کمک قابلیت‌های امنیتی ابر آروان، همواره امن و پایدار بمانید.
گفت‌وگو با مشاور ابری
برای دریافت راهنمایی بیش‌تر از یک مشاور ابری کمک بگیرید.