محصولات
راهکارها
بازارچه ابری
قیمت گذاری
منابع دانش
راهکارها
راهکارهای ویژه
بر اساس صنعت
بر اساس اندازه شرکت
بر اساس کاربرد
بازارچه ابری
فضای ابری آروان از نوع Object Storage محیطی است که امکان ذخیره‌سازی و نگهداری فایل‌هایی مانند عکس، ویدیو، موسیقی، کاتالوگ‌ها‌ و مستندات PDF، تصاویر یا مدارک اسکن شده، محتوای آرشیوی، نسخه‌های پشتیبان و بسیاری از اطلاعات مهم و حیاتی دیگری که لازم است در هر موقعیتی به آن‌ها دسترسی داشته باشید را در اختیارتان قرار می‌دهد.
فضای ابری آروان در چهار بسته‌ی متنوع و کاربردی عرضه می‌شود که بر اساس پارامترهای میزان فضای ذخیره‌سازی، ترافیک مصرفی و امکان شتاب‌دهی طراحی شده‌ و در اختیار کاربران قرار گرفته است.
در نظر داشته باشید برای خرید هر یک از بسته‌های رشد و حرفه‌ای فضای ابری آروان، لازم است حساب کاربری شما، به اندازه‌ی حداقل نیمی از قیمت بسته‌ی مورد نظرتان شارژ داشته باشد.
جزییات بسته‌های چهارگانه
  • بسته‌ی پایه: در این بسته تا ۵ گیگابایت فضای ذخیره‌سازی و ۲۰ گیگابایت ترافیک رایگان در اختیارتان قرار می‌گیرد. برای شروع کار با محصول فضای ابری آروان و استفاده‌های غیرتجاری، این بسته مناسب خواهد بود.
  • بسته‌ی رشد: امکانات بسته‌ی رشد شامل ۵۰۰ گیگابایت فضای ذخیره‌سازی و ۲ ترابایت ترافیک است. اگر کسب‌وکار کوچکی دارید یا استارت‌آپ خود را به تازگی راه‌اندازی کرده‌اید، می‌توانید از این بسته با ۷۱ درصد هزینه‌ی کم‌تر نسبت به شیوه‌ی Pay As You Go استفاده کنید. در این بسته می‌توانید از امکان شتاب‌دهی صندوقچه‌هایتان به کمک ۱۰ قانون فایروال، مدیریت کش و شتاب‌دهی CSS و JS بهره‌مند شوید.
  • بسته‌ی حرفه‌ای: این بسته با داشتن ۵ ترابایت فضای ذخیره‌سازی، ۵۰ ترابایت ترافیک ماهانه و حدود ۷۶درصد هزینه‌ی کم‌تر نسبت به شیوه‌ی Pay As You Go، برای کسب‌وکارهای بزرگ با حجم بالایی از داده مناسب است. با فعال‌سازی بسته‌ی حرفه‌ای همه‌ی امکانات لازم برای شتاب‌دهی صندوقچه‌های خود را در اختیار خواهید داشت.
  • بسته‌ی سازمانی: شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ دولتی و خصوصی می‌توانند با عقد قرارداد، از فضای ابری آروان و امکانات آن به‌شکل نامحدود استفاده کنند.
بسته‌های فضای ابری آروان
در جدول زیر می‌توانید جزییات بسته‌های پایه، رشد، حرفه‌ای و سازمانی فضای ابری آروان را مشاهده کنید.
قیمت‌گذاری فضای ابری
مصرف ماهانه
فضای ذخیره‌سازی
ترافیک
درخواست‌ها
استاتیک وب‌سایت
دامنه‌ی اختصاصی
مدیریت کش
تعداد قوانین فایروال
شتابدهی CSS و JS
گزارش‌های ترافیک
بهینه‌سازی تصاویر
تغییر اندازه تصاویر
مصرف مازاد
فضای ذخیره‌سازی (هر گیگابایت)
ترافیک (هر گیگابایت)
پایه
رایگان
به ازای مصرف ماهانه
انتخاب بسته
۵ گیگابایت
۲۰ گیگابایت
نامحدود
مطابق با مصرف منصفانه
۷۰۰ تومان
۵۰۰ تومان
رشد
۳۹۰,۰۰۰ تومان
به ازای مصرف ماهانه
۵۴۲ تومان
به ازای مصرف ساعتی
انتخاب بسته
۵۰۰ گیگابایت
۲ ترابایت
نامحدود
مطابق با مصرف منصفانه
۱۰ قانون
۷۰۰ تومان
۵۰۰ تومان
حرفه‌ای
۶,۹۰۰,۰۰۰ تومان
به ازای مصرف ماهانه
۹,۵۸۳ تومان
به ازای مصرف ساعتی
انتخاب بسته
۵ ترابایت
۵۰ ترابایت
نامحدود
مطابق با مصرف منصفانه
۲۰ قانون
۷۰۰ تومان
۵۰۰ تومان
سازمانی
تماس بگیرید
ثبت درخواست
نامحدود
مطابق با مصرف منصفانه
نامحدود
مطابق با مصرف منصفانه
نامحدود
مطابق با مصرف منصفانه
۲۰۰ قانون

نکات مهم در قیمت‌گذاری فضای ابری آروان

پیش از خرید این محصول لازم است تا با نکات و مفاهیم زیر آشنا شوید.
شرایط استفاده
Pay As You Go
مقایسه قیمت‌ها
مصرف مازاد
شرایط استفاده از بسته‌ها
استفاده از بسته‌ی پایه، هیچ محدودیت زمانی نخواهد داشت. تنها با استفاده‌ی بیش‌تر از منابع این بسته‌، مازاد مصرف شما به شکل Pay As You Go محاسبه می‌شود.
برای خرید هر یک از بسته‌های رشد و حرفه‌ای فضای ابری آروان، لازم است حساب کاربری شما، به اندازه‌ی حداقل نیمی از قیمت بسته‌ی مورد نظرتان شارژ داشته باشد.
هم‌چنین کاربران در هر دوره‌ی یک ماهه تنها دو بار می‌توانند پلن خود را به بسته‌ی پایین‌تر تغییر دهند. از این‌رو بهتر است میزان منابع مصرفی ماهانه‌ی خود را در آبجکت استورج ابر آروان با دقت بیش‌تری پیش‌بینی کنند.
شیوه محاسبه Pay As You Go
فضای ابری آروان هم‌چون گذشته به‌شکل Pay As You Go نیز قابل استفاده است. در این روش شما می‌توانید روی بسته‌ی پایه‌ی فضای ابری بمانید و از بقیه‌ی منابع مصرفی‌تان به شکل Pay As You Go استفاده کنید.
مقایسه قیمت‌ها در گذشته و امروز
ابر آروان تلاش کرده است در بسته‌های متنوع خود، علاوه‌ بر پوشش نیازهای مختلف کاربران، هزینه‌ی مصرفی آن‌ها را نیز کاهش دهد. پیش از این قیمت فضای ذخیره‌سازی ابر آروان، به شکل Pay As You Go محاسبه می‌شد؛ اما شما می‌توانید علاوه بر شیوه‌ی قبلی، با خرید بسته‌های رشد و حرفه‌ای این محصول تا ۶۵درصد در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید.
مصرف مازاد
به میزان مصرف شما بیش از منابع مشخص شده در هر بسته، مصرف مازاد گفته می‌شود. در محصول فضای ابری، برای استفاده از مصرف مازاد به ازای هر گیگابایت فضای ذخیره‌سازی مبلغ ۷۰۰ تومان و به ازای هر گیگابایت ترافیک مبلغ ۵۰۰ تومان از کیف پول شما کسر خواهد شد.
مقایسه با سایر ارایه‌دهندگان
ما در ابر آروان تلاش کرده‌ایم تا جای ممکن هزینه‌ی محصولات خود را نسبت به سایر ارایه‌کنندگان در بازار بین‌المللی کاهش دهیم تا کاربران بتوانند در هزینه‌های‌شان صرفه‌جویی کنند.
برای نمونه در جدول زیر می‌توانید قیمت بسته‌ی رشد فضای ابری آروان را با دو سرویس‌دهنده‌‌ی ابری مطرح دنیا مقایسه کنید. این بسته در ابر آروان تا ۲۲ درصد ارزان‌تر از معادل آن در دیجیتال اوشن است.
خانه‌های رنگی نشان‌دهنده‌ی پایین‌تر بودن قیمت یک امکان در فضای ابری آروان نسبت به همان امکان در سایر ارایه‌دهندگان است.
قیمت
۱۹۰ $
۱۰ $
۷.۸ $
فضای ذخیره‌سازی
۵۰۰
۵۰۰
۵۰۰
ترافیک (گیگابایت)
۲۰۰۰
۲۰۰۰
۲۰۰۰
تعداد درخواست
۰
نامحدود
نامحدود
شتابدهی صندوقچه
-
مصرف مازاد ترافیک (هر گیگابایت)
۰.۰۹ $
۰.۰۱ $
۰.۰۱ $
مصرف مازاد فضای ذخیره‌سازی (هر گیگابایت)
۰.۰۲۰ $
۰.۰۲۰ $
۰.۰۱۴ $
مصرف مازاد تعداد درخواست/ عملیات
۰.۰۰۵ – $۰.۰۰۰۴
رایگان
رایگان
فضای ابری نامحدود و همیشه در دسترس
با فضای ابری نامحدود ابر آروان، همه‌ی داده‌ها و فایل‌های خود را بااطمینان و به آسانی ذخیره کنید و از هرجا و در هر زمان به آن‌‌ها دسترسی داشته باشید.