محصولات
راهکارها
قیمت گذاری
منابع دانش
خدمات سازمانی
محصولات
محصولات ویژه
دسته‌بندی بر اساس عملکرد
خدمات سازمانی
نیازهای زیرساختی استارت‌ آپ‌‌ها
زیست‌بوم استارت‌ آپی کشور امروزه شاهد حضور تعداد زیادی استارت‌ آپ‌ در ابعاد و اندازه‌های مختلف است که در صنعت‌های متفاوت مشغول به فعالیت هستند. این کسب‌وکارها حالا جزیی جدایی‌ناپذیر از بازار به حساب می‌آیند و موفقیت بسیاری از آن‌ها چندان دور از انتظار نیست. از دلایل اصلی ظرفیت بالای رشد در اکوسیستم استارت‌ آپی، چابکی بالای آن‌ها و نیاز به سرمایه‌گذاری اندک است.
یک استارت‌ آپ‌، برای آغاز به کار نیاز به منابع مختلف زیرساختی دارد. این منابع می‌تواند بسته به مدل کسب‌وکاری آن استارت‌ آپ‌ از سروری برای میزبانی وب‌سایت تا منابعی برای آرشیو اطلاعات یا پخش ویدیو تشکیل شده باشد. با توجه به رقابتی بودن شرایط برای بیش‌تر استارت‌ آپ‌‌ها، کیفیت زیرساخت مورد استفاده از اهمیت زیادی برخوردار است. یک زیرساخت با کیفیت و قدرتمند می‌تواند به طی شدن گام‌های ابتدایی رشد، کمک چشم‌گیری کند.
از سوی دیگر هزینه‌های مربوط به خدمات زیرساخت استارت‌ آپی یکی از دغدغه‌های اصلی این شرکت‌ها است. زیرساختی با هزینه‌های قابل مدیریت و مناسب برای نیازهای ابتدایی یک استارت‌ آپ‌، گزینه‌ای ایده‌آل برای این کسب‌وکارها به حساب می‌آید. هم‌چنین، با وجود قابلیت مقیاس‌پذیری، امکان پشتیبانی از این نیازها در مراحل رشد استارت‌ آپ‌ نیز فراهم خواهد بود.
ویژگی‌های راهکار استارت‌ آپ‌ ابر آروان
ابر آروان به منظور تامین تمام نیازهای زیرساختی استارت‌ آپ‌‌های کشور، راهکاری ابری و مناسب برای مراحل مختلف رشد این کسب‌وکارها طراحی کرده است. استفاده از سرورهای با دسترس‌پذیری و قابلیت‌های امنیتی بالا که منابع آن تنها با چند کلیک افزایش می‌یابد، می‌تواند میزبان محصول یک استارت‌ آپ‌ با هر ابعادی باشد. محصولات مختلف ابری مانند شبکه‌ی تولید محتوا، پلتفرم ویدیو و پخش زنده، سکوی ابری و فضای ابری هر یک می‌توانند پاسخ‌گوی نیازهای اصلی یک شرکت نوپا باشند. به کمک ۴ قابلیت Rate Limit، مقابله با حملات DDoS، فایروال و WAF، امنیت وب‌سایت به‌شکلی موثر تامین می‌شود.
هزینه‌های مربوط به محصولات در ابر آروان شفاف و با وجود چهار پلن‌ مختلف که پاسخ‌گوی نیازها در سطوح متفاوت است، مدیریت آن به‌سادگی امکان‌پذیر است. هم‌چنین بیش‌تر محصولات دارای پلنی رایگان هستند تا در مراحل ابتدایی کار از هزینه‌های بیش از اندازه جلوگیری شود.
در کنار یکپارچگی زیرساخت که مدیریت آن را ساده‌تر می‌کند، بخش پشتیبانی مشتریان و هم‌یاران کوچ ابری با ارایه راهنمایی‌ها و راهکارهای مختلف به رفع مشکلات فنی زیرساخت در استارت‌ آپ‌‌ها کمک خواهند کرد. به این شکل، زیرساخت ابری با کم‌ترین دغدغه در اختیار این شرکت‌ها قرار بگیرد.
انعطاف در مدیریت و تغییر منابع سرورها
انعطاف در مدیریت و تغییر منابع سرورها
یکپارچگی محصولات ایجاد کننده زیرساخت
یکپارچگی محصولات ایجاد کننده زیرساخت
امکان مدیریت موثر هزینه‌های زیرساخت
امکان مدیریت موثر هزینه‌های زیرساخت
استفاده از خدمات مشاوره و پیاده‌سازی کوچ ابری
استفاده از خدمات مشاوره و پیاده‌سازی کوچ ابری
راهکار یکپارچه ابری برای استارت آپ‌ها
راهکار استارت آپ ابر آروان به کمک زیرساخت یکپارچه‌ی ابری می‌تواند تمام نیازهای یک استارت آپ را در هر مرحله از فرایند رشد آن برطرف کند. این راهکار ابری به کمک محصولات متنوع ابر آروان، فارغ از زمینه‌ی فعالیت استارت آپ‌ها، زیرساختی مقیاس‌پذیر را در لایه‌های مختلف فراهم می‌کند.
به‌وسیله‌ی خدمات کوچ ابری، یک استارت آپ از مزایای مشاوره‌ی تخصصی در تمام مراحل انتقال زیرساخت خود بهره‌مند خواهد شد. هم‌چنین، سرورهای ابری آروان به کمک نسل جدید سخت‌افزارها، راهکاری مناسب برای سرویس‌های این شرکت‌ها است. محصول فضای ابری آروان نیز به استارت آپ‌ها در مدیریت و ذخیره‌سازی آرشیوها و فایل‌های پشتیبان کمک می‌کند.
سرور ابری
شبکه توزیع محتوا
فضای ذخیره‌سازی ابری
بازارچه ابری
سرور ابری
سرورهای ابری آروان با استفاده از جدیدترین نسل سخت‌افزارها زیرساختی قدرتمند را فراهم‌ می‌کنند. مقیاس‌پذیری و امکان افزایش منابع به‌شکل آنی، این سرورها را به محصولی مناسب برای استارت ‌آپ‌ها در مرحله‌ی رشد تبدیل می‌کند. قابلیت‌های فنی این سرورها مانند تنظیمات شبکه و فایروال، پیاده‌سازی راهکارهای فنی متفاوت بر حسب نیاز را امکان‌پذیر می‌کند.  
شبکه توزیع محتوا
بسیاری از استارت‌ آپ‌ها برای ارایه و فروش محصولات یا خدمات خود از وب‌سایت استفاده می‌کنند. به کمک شبکه‌‌ی توزیع محتوا و قابلیت‌های امنیتی آن، نه تنها می‌توانید بهبودی چشم‌گیر در عملکرد سایت خود تجربه کنید، بلکه تجربه‌ای امن ورضایت‌بخش برای کاربران خود رقم خواهید زد.
فضای ذخیره‌سازی ابری
با ذخیره‌سازی نسخه‌های پشتیبان خود در فضایی امن، می‌توانید امکان از دست دادن آن‌ها را به حداقل برسانید. فضای ذخیره‌سازی نامحدود ابری آروان با مدل هزینه‌ای شفاف و بر اساس پلن‌های قیمتی متفاوت، محصولی کارآمد برای ذخیره‌سازی فایل‌های شما به شمار می‌آید. هم‌چنین می‌توانید به کمک پلن رایگان فضای ذخیره‌سازی ابری آروان، نیازهای اولیه‌ی استارت‌ آپ خود را به آسانی تامین کنید.
بازارچه ابری
با استفاده از بازارچه‌ی ابری آروان، تنها با چند کلیک، پرکاربردترین نرم‌افزارهای مورد نیاز خود را روی سرور ابری یا شبکه‌ی توزیع محتوا را بدون نیاز به متخصص و با کم‌ترین هزینه نصب و استفاده کنید. مجموعه‌ی CDN App و IaaS Imageهای قرار داده شده روی این بازارچه، شما را از منابع خارجی تامین نرم‌افزار، هزینه‌ها و ریسک‌های مربوط به آن‌ها بی‌نیاز می‌کند.
با راهکار استارت‌ آپ‌ ابر آروان به آسانی تمام نیاز‌های زیرساختی مورد نیاز خود را تامین کنید.
گفت‌وگو با مشاور ابری
برای دریافت راهنمایی بیش‌تر از یک مشاور ابری کمک بگیرید.