محصولات
راهکارها
قیمت گذاری
منابع دانش
خدمات سازمانی
خدمات سازمانی
نیازهای زیرساختی صنعت ارز دیجیتال
ارز دیجیتال یکی از ابزارهای مهم معاملات دنیای امروز است که با توسعه‌ی شبکه‌های بلاک‌چین و داشتن ویژگی‌هایی چون غیرمتمرکز بودن، شفافیت و تغییرناپذیری، طرفداران بسیاری در سراسر جهان یافته است. در سال‌های اخیر معاملات ارز دیجیتال و حجم سرمایه‌گذاری در آن در ایران نیز هم‌سو با بازار جهانی رو به افزایش است. با توسعه‌ی شبکه‌های بلاک‌چین، صنعت رمز ارز این روزها رشد چشم‌گیری را تجربه می‌کند و به یکی از پرطرفدارترین بخش‌های فناوری اطلاعات در کشور تبدیل شده است. کسب‌وکارهای زیادی در ایران، مانند صرافی‌های ارز دیجیتال در حال بهره‌مندی از ظرفیت‌های این صنعت نوپا هستند.

ارز دیجیتال به دلیل رشد سریع معاملات و وابستگی به شبکه‌های جهانی مختلف، به ارتباطاتی امن و سریع نیازمند است. تریدرهای ارز دیجیتال باید با ارتباطی امن و بدون اختلال، به پلتفرم‌ها و صرافی‌های بین‌المللی تریدینگ مثل بایننس متصل شوند تا خرید و فروش ارزهای دیجیتال خود را بدون نگرانی از امنیت آن یا خطر مسدود شدن حساب‌شان انجام دهند. از سوی دیگر صرافی‌های آنلاین ارز دیجیتال باید بتوانند با ارتباطی بی‌وقفه پذیرای مشتریان خود باشند و معاملات را با امنیت بالا مدیریت کنند. این نیازها برای سایر فعالان صنعت ارز دیجیتال مانند وب‌سایت‌های خرید و فروش و تحلیل سیگنال‌های تریدینگ و ارایه قیمت ارزهای دیجیتال نیز وجود دارد.
ویژگی‌های راهکار ارز دیجیتال ابر آروان
با توجه به نیازهای زیرساختی بازار ارز دیجیتال در ایران، ابر آروان راهکارهایی مبتنی بر امنیت و سرعت بالا به فعالان این حوزه ارایه می‌دهد. این راهکار به امن‌تر شدن ارتباطات کسب‌وکارهای این حوزه و جلوگیری از حملات مختلف سایبری منجر می‌شود و امکانات مختلفی مانند سرورهایی با دسترس‌پذیری بسیار بالا در اختیار تریدرها و صرافی‌های آنلاین ارز دیجیتال قرار می‌دهد. هم‌چنین با ارایه‌ی سرویس‌های شبکه‌‎ی توزیع محتوا، انتقال سریع و باکیفیت محتوا را برای مخاطبان وب‌سایت‌های ارز دیجیتال در سراسر جهان فراهم می‌کند. از دیگر ویژگی‌های راهکار ارز دیجیتال ابر آروان می‌توان به مقیاس‌پذیری و امکان تغییر آنی منابع نیز اشاره کرد. هم‌چنین با فعال‌سازی معماری High Availability سرورهای ابر آروان روی سایت و سرویس خود، می‌توانید از برقراری همیشگی اتصال و Uptime بالای آن اطمینان پیدا کنید. با استفاده از این راهکار، بدون دغدغه‌های زیرساختی، تنها به معاملات ارزی خود و پیچیدگی‌های بازار آن بیندیشید.
مقیاس‌پذیری و امکان تغییر آنی منابع
مقیاس‌پذیری و امکان تغییر آنی منابع
امنیت بالا و جلوگیری از حملات سایبری
امنیت بالا و جلوگیری از حملات سایبری
Uptime بالای سرورها به کمک معماری HA
Uptime بالای سرورها به کمک معماری HA
سرعت بالای وب‌سایت صرافی‌های دیجیتال
سرعت بالای وب‌سایت صرافی‌های دیجیتال
راهکار کارآمد ابری برای صرافی‌های دیجیتال
راهکار ابر آروان برای صرافی‌های ارز دیجیتال با توجه به نیازهای این صنعت، بر پایه‌ی دو محصول شبکه‌ی‌ توزیع محتوا و سرور ابری به همراه قابلیت‌های امنیتی آن‌ها طراحی شده است. ارایه‌ی محصولات یکپارچه با ویژگی‌های متنوع در کنار قیمت‌گذاری ساده باعث می‏‌شود تا هر کسب‌وکاری بتواند این راهکار انعطاف‌پذیر را به سرعت برای وب‌سایت و سرویس خود به خدمت بگیرد.
سرور مجازی
شبکه توزیع محتوا
جلوگیری از حملات DDoS
فایروال و WAF
سرور مجازی
سرور ابری آروان میزبان قدرتمندی برای وب‌سایت صرافی دیجیتال شما است. استفاده از نسل جدید سرورهای ابری که در بزرگ‌ترین دیتاسنترهای ایران و جهان نگهداری می‌شوند، عملکرد و آپ‌تایم بالای وب‌سایت و سرویس شما را تضمین می‌کند. هم‌چنین امکان مقیاس‌پذیری سرورهای مجازی ابر آروان ، این قابلیت را فراهم می‌سازد تا در پیک‌های ترافیکی که سرویس‌تان به منابع سخت‌افزاری بیش‌تری نیاز دارد، ‌بتوانید به شکل آنی منابع خود را ارتقا دهید تا وب‌سایت شما همواره بهترین عملکرد را برای مشتریان‌تان داشته باشد. تریدرهای ارز دیجیتال نیز با در اختیار گرفتن سرور مجازی ترید، می‌تواند به سادگی به صرافی‌های معتبر جهانی مانند بایننس (Binance) یا بازارهای مالی مانند فارکس (Forex) متصل شوند و با اختصاص یک IP ثابت به سرور، بدون دغدغه تغییر IP و خطر بسته شدن حساب‌، به معاملات ارز دیجیتال بپردازند.
شبکه توزیع محتوا
شبکه‌ی توزیع محتوا یا CDN ابر آروان به وب‌سایت‌های مختلف فعال در زمینه‌ی رمز ارز اجازه‌ می‌دهد تا محتوا را سریع‌تر، امن‌تر و در دسترس‌تر در اختیار مخاطبان خود قرار دهند. صرافی‌های ارز دیجیتال و وب‌سایت‌های مختلف پوشش‌دهنده‌ی اخبار و سیگنال‌های ارز دیجیتال می‌توانند به کمک قابلیت شتابدهی و فشرده‌سازی محتوای استاتیک و داینامیک، عملکرد و سرعت وب‌سایت خود را افزایش دهند و از این طریق سئو سایت را نیز بهبود بخشند.
جلوگیری از حملات DDoS
حملات مختلف هکری که با هدف آسیب رساندن به یک سرویس انجام می‌شوند، اغلب از مهم‌ترین آسیب‌هایی هستند که یک کسب‌وکار فعال در این صنعت را تهدید می‌کند. با استفاده از قابلیت جلوگیری از حملات DDoS، تهدیدهای منع سرویس توزیع شده به‌شکل خودکار و با بالاترین ضریب اطمینان دفع می‌شوند. به این ترتیب خطر از دسترس خارج شدن به‌دلیل حملات هکری، وب‌سایت شما را تهدید نخواهد کرد.
فایروال و WAF
بدون شک، امنیت در صنعت ارز دیجیتال از اهمیت بسیاری برخوردار است. به کمک این دو قابلیت وب‌سایت‌های مختلف فعال در حوزه رمز ارز می‌توانند بالاترین سطح امنیت را در اختیار داشته باشند. فایروال و WAF ابر آروان با امکان مدیریت درخواست‌های ارسال شده به سمت وب‌سایت شما بر اساس IP یا محدوده‌ی جغرافیایی و مسدود کردن بات‌ها و ترافیک‌های‌ مشکوک، امنیت وب‌سایت و کاربران شما را تامین می‌کند.
با راهکار ارز دیجیتال ابر آروان، سریع‌تر و امن‌تر ترید کنید.
گفت‌وگو با مشاور ابری
برای دریافت راهنمایی بیش‌تر از یک مشاور ابری کمک بگیرید.