راهکارها
راهکارهای ویژه
بر اساس صنعت
بر اساس اندازه شرکت
بر اساس کاربرد
بازارچه ابری

شبکه شرکای تجاری ابر آروان

بستری برای درآمدزایی و توسعه‌ی کسب‌وکار شما

ساخت یک اکوسیستم ابری در کنار شرکای تجاری

شبکه‌ی شرکای تجاری ابر آروان جامعه‌ای متشکل از کسب‌وکارهایی است که در زمینه‌ی زیرساخت، تولید و راه‌اندازی راهکارهای ابری فعالیت می‌کنند. این شبکه به شما امکان می‌دهد تا تمام مزایا و خدمات خود را در اختیار بازار بزرگی از مشتریان ابر آروان قرار دهید و از بسترهای بازاریابی و تبلیغی یک شرکت بین‌المللی بهره‌مند شوید.

مهارت و تخصص کارشناسان ما به همراه زیرساخت ابری پایدار، مقیاس‌پذیر و در دسترس، بالاترین سطح رضایت مشتری را برای‌تان به ارمغان خواهد آورد. شما می‌توانید با ثبت درخواست خود، از محصولات متنوع، پتانسیل‌های بازاریابی و طرح‌های حمایتی ابر آروان استفاده کنید.
ارسال درخواست
شبکه شرکای تجاری ابر آروان
افراد، تیم‌ها یا سازمان‌هایی که در سطح نرم‌افزار، سخت‌افزار یا زیرساخت با ابر آروان روابط تجاری داشته باشند، عضوی از شبکه‌ی گسترده‌ی شرکای تجاری ابر آروان به شمار می‌آیند و می‌توانند از مزایای این مشارکت و خدماتی که در اختیارشان قرار می‌گیرد، بهره‌مند شوند.
نرم‌افزار
سرویس
زیرساخت
نمایندگان فروش
شرکای نرم‌افزار
شرکای نرم‌افزار (Software Partners) به افراد، تیم‌ها و سازمان‌هایی گفته می‌شود که نرم‌افزاری را توسعه داده‌اند که بر بستر ابر آروان اجرا می‌شود یا با آن یکپارچه شده است.
شرکای سرویس
شرکای سرویس (Service Partners) به افراد، تیم‌ها و سازمان‌هایی گفته می‌شود که همه یا بخشی از خدمات مربوط به مشاوره، معماری، راه‌اندازی و پیکربندی را به منظور استفاده‌ی استاندارد و بهینه از زیرساخت یکپارچه ابری آروان ارایه می‌دهند.
شرکای زیرساختی
شرکای زیرساختی (Infrastructure Partners) به افراد، تیم‌ها و سازمان‌هایی گفته می‌شود که خدمات سخت‌افزاری و زیرساختی خود را به شکل یکپارچه در زیرساخت ابر آروان به کار می‌گیرند.
نمایندگان فروش
نمایندگان فروش مجموعه‌ای از همکاران و فروشندگانی هستند که به ابر آروان در فروش محصولات ابری در مناطق مختلف ایران و جهان کمک می‌کنند و می‌توانند علاوه بر دریافت مزایای این نمایندگی، به کسب درآمد و توسعه بازار خود نیز بپردازند.

ابر آروان، بستری برای رشد کسب‌وکار شما

با پیوستن به شبکه‌ی شرکای تجاری ابر آروان، در پروژه‌های زیرساختی بزرگ مشارکت کنید، راهکارها و ایده‌های نوآورانه خود را به مشتریان ارایه دهید، چالش‌های فنی آن‌ها را برطرف کنید، به کسب‌وکار خود رونق ببخشید و از مزیت‌های متنوع زیر بهره‌مند شوید.
زیرساختی پایدار را تجربه کنید
بهره‌مندی از زیرساختی پایدار و مقیاس‌پذیر مطابق با نیاز مشتریان‌تان
به مشتریان بزرگ متصل شوید
امکان اتصال به صدها کسب‌وکار بزرگ ایرانی و بین‌المللی
بازار خود را گسترش دهید
دسترسی به بیش از ۸۰ هزار مشتری فعال ابر آروان تا کنون
درآمد بیش‌تر کسب کنید
کسب درآمد از طریق فروش و بازاریابی در اکوسیستم ابری ایران
بیش از دیگران دیده شوید
امکان بهره‌مندی از کانال‌های متنوع تبلیغی و اطلاع‌رسانی ابر آروان
از فناوری روز دنیا بهره‌مند شوید
دسترسی به جدیدترین فناوری برای تست و توسعه محصول

خدمات ویژه ابر آروان

در شبکه شرکای تجاری علاوه بر مزیت‌های متنوع پیوستن به جامعه‌ی بزرگ شرکای آروان، می‌توانید خدمات زیر را از ما دریافت کنند.
آموزش و پشتیبانی کارشناسان فنی شما
استقرار و راه اندازی سرویس شما بر بستر ابر
حمایت از استارت‌آپ‌های کوچک و نوپا

مسیر پیوستن به شبکه شرکای تجاری ابر آروان

برای اضافه شدن به جمع شرکای تجاری آروان و شروع همکاری با ابر آروان، لازم است تا مراحل زیر را طی کنید.

کسب‌وکارهایی که با ما همکاری می‌کنند