محصولات
راهکارها
بازارچه ابری
قیمت گذاری
منابع دانش
راهکارها
راهکارهای ویژه
بر اساس صنعت
بر اساس اندازه شرکت
بر اساس کاربرد
بازارچه ابری
در بسیاری از مواقع مشتریان محصولات مختلف ابر آروان برای راه‌اندازی، عیب‌یابی و راهنمایی در مورد مهاجرت به زیرساخت ابری به خدمات متنوع پشتیبانی نیاز دارند. در شیوه‌ی قیمت‌گذاری پشتیبانی، کاربران به جز دریافت خدمات رایگان ارسال ایمیل و تیکت، به مستندات آموزشی و  انجمن آروان نیز دسترسی دارند. هم‌چنین امکان برقراری تماس تلفنی با مرکز تماس ابر آروان، بدون پرداخت هزینه در دسترس همه قرار دارد.
جزییات بسته‌های چهارگانه
  • بسته‌ی پایه: کاربران بسته‌ی پایه می‌توانند برای بررسی موضوعات فنی خود ایمیل و تیکت بزنند و تنها با مرکز تماس ارتباط برقرار کنند. علاوه‌بر آن برای حل مشکلات خود از راهنما، مستندات آموزشی  و انجمن کاربری آروان بهره‌مند شوند یا با ارسال تیکت با بخش پشتیبانی فنی نیز در تماس باشند.
  • بسته‌ی رشد: در بسته‌ی رشد، علاوه بر استفاده‌ی رایگان از مستندات آموزشی و انجمن کاربری، تیکت‌های شما در کم‌تر از ۸ ساعت پاسخ داده خواهد شد. امکان ارتباط با پشتیبانی فنی در روزهای کاری و قرارداد سطح کیفیت خدمات ۹۹.۵درصد نیز برای دارندگان این بسته وجود دارد.
  • بسته‌ی حرفه‌ای: اگر کسب‌وکاری بزرگ دارید، محصولی حساس ارایه می‌دهید و نیازمند آن هستید که مشکلات فنی خود را به سرعت برطرف سازید، بسته‌ی حرفه‌ای خدمات پشتیبانی مناسب شماست. در این بسته به تیکت‌های شما در کم‌تر از ۲ ساعت پاسخ داده خواهد شد، قرارداد سطح کیفیت خدمات ۹۹.۹٪ خواهید داشت و هم‌چنین به شکل ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته امکان تماس تلفنی و ارتباط در پیام‌رسان را با تیم پشتیبانی فنی دارید.
  • بسته‌ی سازمانی: سازمان‌های بزرگی که نیاز به پشتیبانی پیوسته و دقیق فنی دارند می‌توانند از بسته‌ی سازمانی پشتیبانی استفاده کنند. در این بسته با برخورداری از همه امکانات بسته‌ی حرفه‌ای، تیکت‌هایتان در کم‌تر از ۱۰ دقیقه پاسخ داده می‌شود، قرارداد سطح کیفیت خدمات ۹۹.۹۹درصد خواهید داشت و علاوه‌بر در اختیار داشتن دو مدیر مشتری اختصاصی در بخش فروش و فنی، تیمی از بهترین کارشناسان فنی ابر آروان در پیام‌رسان، پشتیبانی از محصولات و خدمات شما را برعهده می‌گیرند.
بسته‌های پشتیبانی ابر آروان
در جدول زیر می‌توانید جزییات بسته‌های پایه، رشد، حرفه‌ای و سازمانی خدمات پشتیبانی ابر آروان را مشاهده کنید.
قیمت‌گذاری پشتیبانی ابر آروان
مصرف ماهانه
مصرف ساعتی
راهنما و مستندات آموزشی
انجمن کاربری
پاسخ‌گویی به ایمیل و تیکت
حداکثر زمان پاسخ‌گویی به ایمیل و تیکت
مرکز تماس
سطح دسترسی به متخصص فنی
زمان دسترسی به متخصصین فنی
قرارداد سطح کیفیت خدمات (SLA)
خدمات DevOps (کوچ ابری)
مشاوره در طراحی زیرساخت
مدیر مشتری فروش
مدیر مشتری فنی
گروه اختصاصی در پیام‌رسان
کانال پاسخ‌دهی
مصرف مازاد
خدمات DevOps یا کوچ ابری (به‌ازای هر ساعت)
مشاوره در طراحی زیرساخت (به‌ازای هر ساعت)
پایه
رایگان
انتخاب بسته
۲۴ ساعت
۲۴/۷
مرکز تماس
-
-
-
-
-
-
-
تماس و تیکت
-
-
رشد
۶۹,۰۰۰ تومان
قیمت ماهانه
انتخاب بسته
۹۶ تومان
به ازای مصرف ساعتی
انتخاب بسته
۸ ساعت
۲۴/۷
پشتیبانی فنی (غیرمستقیم)
روزهای کاری (۹ تا ۱۷)
۹۹.۵
PAYG
-
-
-
-
تماس و تیکت
۶۵۰ هزار تومان
-
حرفه‌ای
۶,۹۰۰,۰۰۰ تومان
قیمت ماهانه
انتخاب بسته
۹,۶۰۰ تومان
به ازای مصرف ساعتی
انتخاب بسته
۲ ساعت
۲۴/۷
پشتیبانی فنی (مستقیم)
۲۴ ساعته
۹۹.۹
PAYG
PAYG
Add-on
تماس و تیکت + گروه اختصاصی پیام‌رسان
۶۵۰ هزار تومان
۵۰۰ هزار تومان
سازمانی
بسته قراردادی
ثبت درخواست
۱۰ دقیقه
۲۴/۷
مدیر مشتری
۲۴ ساعته
۹۹.۹۹
PAYG
PAYG
تماس و تیکت + گروه اختصاصی پیام‌رسان
۶۵۰ هزار تومان
۵۰۰ هزار تومان

نکات مهم در قیمت‌گذاری پشتیبانی ابر آروان

پیش از خرید این خدمات لازم است تا با نکات و مفاهیم زیر آشنا شوید.
شرایط استفاده
کوچ ابری
مقایسه قیمت‌ها
مصرف مازاد
شرایط استفاده از بسته‌ها
بسته‌ی «پایه‌» در خدمات پشتیبانی همیشه و به‌شکل خودکار در حساب‌کاربری‌تان فعال است و شما می‌توانید براساس مواردی که در جدول بالا مشخص‌شده از آن استفاده کنید. اما برای خرید بسته‌های «رشد» یا «حرفه‌ای» خدمات پشتیبانی، حساب کاربری شما باید دست‌کم معادل ۷ روز آینده‌ی بسته‌ی مورد نظر اعتبار داشته باشد. همین‌طور لازم است بدانید که امکان کاهش بسته‌ی خریداری‌شده تا مدت ۳۰ روز وجود نخواهد داشت.
کوچ ابری
کوچ ابری یا خدمات DevOps مجموعه اقدامات فنی و تخصصی در زمینه‌ی طراحی راهکارهای ابری یکپارچه و مهاجرت به زیرساخت‌های ابری است که به‌وسیله‌ی متخصصان فنی آروان انجام می‌شود.
این خدمات در دو بخش مشاوره در طراحی زیرساخت شامل مشاوره‌ی تخصصی در طراحی و مهاجرت کسب‌وکارها به زیرساخت ابری و پیاده‌سازی زیرساخت شامل راه‌اندازی زیرساخت ابری و پیاده‌سازی معماری ابری به کسب‌وکارها ارایه می‌شود.
برای استفاده از این خدمات،‌ درخواست خود را در صفحه‌ی کوچ ابری ثبت کنید.
مقایسه‌ی قیمت‌ها در گذشته و امروز
مهم‌ترین تفاوت خدمات پشتیبانی ابر آروان نسبت به گذشته امکان برقراری تماس تلفنی است. همه‌ی مشتریان ابر آروان می‌توانند علاوه‌بر استفاده از مستندات آموزشی، ارسال تیکت و ایمیل و عضویت در انجمن کاربری، از امکان برقراری تماس نیز بهره‌مند شوند.
مصرف مازاد
به میزان مصرف شما بیش از منابع مشخص‌شده در هر بسته، مصرف مازاد گفته می‌شود. بسته‌های مختلف خدمات پشتیبانی به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند تا همه‌ی نیازهای شما را برطرف کنند، اگر پس از خرید یک بسته‌ به خدمات بیش‌تری در نیاز داشتید می‌توانید هزینه‌ی آن را به‌شکل مازاد پرداخت کنید.
مقایسه با سایر ارایه‌دهندگان
ابر آروان تلاش می‌کند تا خدمات خود را با بالاترین سطح کیفیت و هزینه‌ای مقرون به‌صرفه به کاربران ارایه دهد. در جدول زیر می‌توانید امکانات پشتیبانی ابر آروان را با سایر ارایه‌دهندگان زیرساخت‌های ابری مقایسه کنید.
خانه‌های رنگی نشان‌دهنده‌ی پایین‌تر بودن قیمت یک امکان در پشتیبانی ابر آروان نسبت به همان امکان در سایر ارایه‌دهندگان است.
پشتیبانی از راه تیکت
تنها با پرداخت هزینه امکان‌پذیر است. (بیش از ۲۹ دلار)
رایگان
رایگان
پشتیبانی از راه تماس تلفنی
تنها برای پلن‌های Enterprise و Business (بین ۱۰۰ تا ۱۰۰۰ دلار)
وجود ندارد
رایگان
پشتیبانی از راه پیام‌رسان
تنها برای پلن‌های Enterprise و Business (بین ۱۰۰ تا ۱۰۰۰ دلار)
کم‌تر از ۳۰ دقیقه؛ تنها برای مشتریان Enterprise (بیش از ۵۰۰ دلار)
کم‌تر از ۵ دقیقه برای پلن‌های حرفه‌ای و سازمانی
مشاوره تخصصی
تنها برای پلن‌های Enterprise و Business (بین ۱۰۰ تا ۱۰۰۰ دلار)
تنها برای پرداخت‌های بیش از ۵۰۰ دلار
کم‌تر از ۱۰ دلار برای پلن‌های حرفه‌ای و سازمانی
پشتیبانی سریع و ۲۴ ساعته
ابر آروان به کمک بهترین متخصصان ابری برای رفع مشکلات فنی همواره در کنار شماست و تلاش می‌کند با پشتیبانی و پاسخ‌گویی پیوسته به کاربران، تجربه‌ی بهتری را برای‌تان رقم بزند.