خدمات سازمانی

چشم‌انداز

چشم‌انداز

تبدیل شدن به پیشرو نوآوری و فناوری ابری در سطح جهان

آروان با تمام توان به‌دنبال توسعه‌ی سبد محصولات ابری خود خواهد بود، تا زمانی که به یکی از شرکت‌های پیشرو خدمات ابری یکپارچه در دنیا تبدیل شود.

ماموریت تجاری

ایجاد نسل بعدی زیرساخت یکپارچه‌ی ابری؛ ساخت جهانی امن‌تر، سریع‌تر و دردسترس‌تر برای کسب‌وکارهای اینترنتی

آروان فارغ از اهداف بزرگ خود بر پایه‌ی شفافیت و صداقت بنا نهاده شده است و در کنار رشد خود، به اندازه‌ی توان به جهان پیرامون خود کمک می‌کند تا رشد کنند و به آرزوهای خود برسند.

ماموریت اجتماعی

نجات سرزمین مادری با صادرات دانش‌بنیان؛ بهانه‌ی ماندن و بازگشت حرفه‌ای‌ها

ما برای ساختن سرزمین مادری‌مان «ایران» تلاش خواهیم کرد. هزاران راه و روش هست. راه ما ایجاد توسعه‌ای پایدار با کمک تولید و صادرات محصولات دانش‌بنیان و فناورانه است. محصولاتی که دنیا به سطح فناوری آن با افتخار نگاه کند. دلیلی که حرفه‌ای‌ها به‌جای رفتن، به ماندن فکر کنند و رفته‌ها با امید، به سرزمین‌شان بازگردند.

ارزش‌های آروان

شفافیت:

هر آروانی حق دارد هر زمان که خواست، از جزییات هر اتفاق باخبر شود و آزادانه به اطلاعات درون شرکت دسترسی پیدا کند، البته این اطلاعات برای آگاهی آروانی‌هاست و ما حق نداریم آن را با افرادی که بیرون آروان هستند به اشتراک بگذاریم. برای همین از روز نخست با یک‌دیگر قرار گذاشته‌ایم که اطلاعات فقط بین خودمان بماند.

اعتماد:

ما می‌خواهیم آروان محلی برای تکامل اعتماد باشد. پس با هم ارتباط برقرار می‌کنیم، موقعیت‌های برد-برد می‌سازیم و در ارتباط‌مان واضح و شفاف عمل می‌کنیم. برای این‌که منظور ما از این ارزش را به‌خوبی متوجه شوید، پیشنهاد می‌کنیم بازی زیر را یک‌بار امتحان کنید.


بهبود مستمر:

بهبود مستمر یعنی پیوسته و مداوم بهبود پیدا کردن؛ یعنی چرخه‌ای از طراحی، اقدام، پیاده‌سازی، کنترل و اقدام اصلاحی که به‌شکل استوانه‌ای روبه‌بالا است. در هر دور از این چرخه، ما یک قدم بالاتر می‌رویم.

توانمندسازی:

توزیع قدرت و مسوولیت‌پذیری که در ساختار آروان قرار دارد، محصول توانمندسازی است. ما در ابر آروان به هم کمک می‌کنیم فضایی بسازیم که هرکس فرصت رشد داشته باشد، آموزش ببیند و تصمیم‌های خلاقانه بگیرد. توانمندسازی به ما کمک می‌کند تا بتوانیم به آرزوهای بزرگ‌مان برسیم.

تفکر انتقادی:

تفکر انتقادی یعنی توانایی اندیشیدن مستقل و منعطف. برای این‌که تفکر انتقادی داشته باشیم، لازم است بتوانیم مسایل را تجزیه و تحلیل کنیم؛ آن را با قوانین و استانداردهای‌مان تطبیق دهیم؛ به‌دنبال اطلاعات جدیدتر و دانش‌های مرتبط برویم؛ با توجه به داده‌هایی که به‌دست آورده‌ایم جمع‌بندی کنیم و با جمع‌بندی‌ای که انجام دادیم، بتوانیم پیش‌بینی کنیم، یا در مفاهیم و ریشه‌ی آن تغییراتی بدهیم.

مهم‌ترین تعهدات‌مان به یک‌دیگر

گردش آزاد دانش:

همه‌ی ما تلاش می‌کنیم تمام اطلاعاتی را که رنگ‌وبوی «دانش» به خود می‌گیرد، با کمک نرم‌افزارها، جلسات و گروه‌هایی که داریم، با هم به اشتراک بگذاریم. اشتراک دانش بهترین راه رشد دانش و کم‌‌ترین حق همه‌ی ‌آروانی‌‌ها در جهت کسب فرصت رشد شخصی است.

پرداخت‌نکردن رشوه:

ما در هیچ موقعیتی برای این‌که به اهداف‌مان برسیم، رشوه نمی‌دهیم؛ حتا اگر برای‌مان به قیمت ازدست‌دادن فرصت‌های بزرگ تمام شود، و هیچ‌گاه با عوض‌کردن نام رشوه، صورت‌مسیله را پاک نخواهیم کرد.

مشتری:

مشتری در تمام مراحل کار ابر آروان، از پیش‌طراحی تا تولید، فروش و عرضه‌ی محصول، نقش کلیدی دارد. نسبت به مشتری، اطلاعات شخصی و حقوقی‌اش، هم‌چنین شیوه‌ی ارایه‎ خدمات و پاسخ‌گویی، چارچوب‌هایی به تفصیل در منشور مشتری‌مداری ابر آروان آمده است، که ملزم به رعایت‌شان هستیم. وفاداری به منشور از خط قرمزهای ما در ابر آروان است.

محصول:

فراموش نمی‌کنیم که محصول یا کیفیت محصول، اولویت بیش‌تری نسبت به سود تجاری و درآمد بیش‌تر دارد. ابر آروان اگر مجبور به انتخاب شود، بین سود و کیفیت، بدون ‌شک کیفیت را انتخاب خواهد کرد.

توزیع قدرت، ثروت و مبارزه با اندک‌سالاری:

در آروان به‌دنبال تقسیم قدرت به هر روش و به هر قیمت هستیم. سعی کرده‌ایم ساختارهای‌مان را به‌شکلی تعریف کنیم که از تصمیم‌گیری‌های فردی و طبقاتی تا جای ممکن فاصله گرفته شود و تصمیم‌گیری‌های گروهی را جایگزین تصمیم‌های فردی‌ کنیم. باید همه‌ی گروه‌ها بیش‌ترین قدرت تصمیم‌گیری را در حوزه‌های مرتبط به خود داشته باشند. هم‌چنین نباید هیچ قدرت مطلقه‌ای وجود داشته باشد. همین‌طور که قدرت در آروان توزیع شده است، گام‌های مهمی به سمت توزیع ثروت هم برخواهیم داشت.