محصولات
راهکارها
بازارچه ابری
قیمت گذاری
منابع دانش
راهکارها
راهکارهای ویژه
بر اساس صنعت
بر اساس اندازه شرکت
بر اساس کاربرد
بازارچه ابری
نیازهای زیرساختی فروشگاه‌های آنلاین
در دنیای امروز با گسترش دسترسی به اینترنت و پلتفرم‌های مربوط به خرید آنلاین تعداد زیادی از کسب‌وکارها و هم‌چنین خریداران مبادلات خود را از طریق فروشگاه‌های آنلاین انجام می‌دهند. شیوع ویروس کرونا و استقبال خریداران از خرید آنلاین، رقابتی سخت برای جذب مشتری بین فروشگاه‌های آنلاین به وجود آورده است و حتا باعث شده فروشگاه‌های فیزیکی هم به تغییر شیوه فروش محصولات‌شان از آفلاین به آنلاین روی آورند.
از این رو است که کیفیت سرویس‌دهی به مشتریان در بازار رقابتی فروشگاه‌های آنلاین از اهمیت بسیاری برخوردار است. یک فروشگاه آنلاین که محصولاتی با کیفیت و با قیمتی مناسب را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد برای رقابت در بازار فروش اینترنتی نیاز دارد همیشه در دسترس باشد، با سرعتی مناسب بارگذاری شود و از امنیت خوبی برخوردار باشد. پس داشتن زیرساختی مناسب یکی از نیازهای اصلی هر فروشگاه آنلاین به حساب می‌آید.
کسب‌وکارهای فروشگاهی برای ارایه‌ی خدمات خود به یک سرور برای میزبانی وب‌سایت یا اپلیکیشن نیاز دارند تا با سرعتی مناسب و امنیتی قابل قبول از رضایت مشتریان اطمینان پیدا کنند. هم‌چنین با توجه به امکان رشد سریع فروشگاه آنلاین، مقیاس‌پذیری و امکان تغییر منابع سرور به‌شکل آنی، یکی از نیازهای اصلی آن‌ها به شمار می‌آید. از سوی دیگر به‌کمک امکانات مختلف شبکه‌‌ی توزیع محتوا، سرعت و سئو وب‌سایت فروشگاهی بهبود پیدا می‌کند که این باعث افزایش بازدید و سودآوری فروشگاه خواهد شد.
علاوه بر این فایل‌های مختلف وب‌سایت‌های فروشگاهی به فضایی برای ذخیره‌سازی نیاز دارند. استفاده از راهکارهای ذخیره‌سازی ابری که فضایی نامحدود را در اختیار مدیران قرار می‌دهد، می‌تواند گزینه‌ای مناسب و کم‌هزینه برای برطرف کردن این نیاز باشد.
ویژگی‌های راهکار فروشگاه آنلاین ابر آروان
راهکار فروشگاه آنلاین ابر آروان با هدف برطرف کردن نیازهای گسترده‌ی صاحبان این کسب‌وکارها طراحی شده است. این راهکار سرعت،‌ امنیت و بالاترین میزان دسترس‌پذیری را از طریق سرورهای ابری با High Availability و قابلیت‌های مختلف امنیتی مانند جلوگیری از حملات DDoS و دیواره آتش فراهم می‌کند. هزینه‌های شفاف و رقابتی محصولات ابر آروان به کسب‌وکارهای نوپای حاضر در این صنعت کمک می‌کند راهکاری کامل را با مدیریت هزینه در اختیار داشته باشند. از سوی دیگر، این راهکار به‌دلیل مقیاس‌پذیری بالا برای کسب‌وکارهای بزرگ‌تر فروشگاهی آنلاین نیز مناسب است.
با توجه به یکپارچگی راهکار فروشگاه آنلاین ابر آروان و پوشش تمام نیازهای این نوع کسب‌و‌کارها، مدیران این صنعت می‌توانند بدون دغدغه‌ی مسایل زیرساختی، به مسیر رو به رشد خود ادامه دهند. بسیاری از تنظیمات مربوط به زیرساخت وب‌سایت و اپلیکیشن تنها با چند کلیک قابل اعمال است و مدیریت آن‌ها نیز به‌شکل خودکار انجام می‌شود.
انعطاف در مدیریت و تغییر منابع سرورها
یکپارچگی محصولات تامین‌کننده‌ی زیرساخت
افزایش سرعت و امنیت وب‌سایت و اپلیکیشن
بالاترین میزان دسترسی وب‌سایت و اپلیکیشن
راهکار یکپارچه ابری برای فروشگاه‌های آنلاین
برای تامین نیازهای زیرساختی فروشگاه‌های آنلاین و با در نظر گرفتن ابعاد مختلف این نوع کسب‌وکار، راهکار ابر آروان از محصولات و قابلیت‌های متعددی تشکیل شده است. یکپارچگی تمام این محصولات و مدیریت آسان آن‌ها از طریق پنل کاربری از ویژگی‌های قابل توجه این راهکار است. از سوی دیگر مقیاس‌پذیر بودن راهکار فروشگاه آنلاین ابر آروان به صاحبان فروشگاه‌ها امکان تغییر اندازه‌ی منابع به‌شکل آنی را می‌دهد و آن‌ها را با سرعت رشد این صنعت همگام می‌کند.
معماری ابری راهکار فروشگاه‌های اینترنتی، با استفاده از دو یا چند سرور ابری امکان High Availability، Redundancy و Load Balancing را فراهم می‌کند. هم‌چنین در کنار استفاده از قابلیت Replication بین دیتابیس این سرورها، تجربه‌ای مناسب و امن را فراهم می‌آورد. استفاده از ظرفیت نامحدود محصول فضای ابری آروان نیز پاسخ‌گوی نیاز این کسب‌وکارها به رشد روزافزون داده‌های آن‌ها خواهد بود.
شبکه توزیع محتوا
مسیریابی هوشمند
سرور ابری
فضای ذخیره‌سازی ابری
WAF و فایروال
مقابله با حملات DDoS
بازارچه ابری
شبکه توزیع محتوا
شبکه‌ی توزیع محتوای ابر آروان سرعت و امنیت فروشگاه اینترنتی شما را به‌شکل چشم‌گیری بهبود می‌دهد که این امر باعث رضایت مشتریان‌تان و بازدید هرچه بیش‌تر آن‌ها خواهد شد. هم‌چنین، با بهبود سئو سایت‌تان به‌دلیل استفاده از CDN، رتبه‌ی بهتری در موتورهای جستجو به‌دست می‌آورید تا در رقابت با رقبا عملکردی بهتر داشته باشید.
مسیریابی هوشمند
با استفاده از قابلیت مسیریابی پیشرفته، می‌توان از سرعت بالای لود وب‌سایت برای مخاطبین در هر نقطه از جهان و در هر شرایط اینترنت اطمینان حاصل کرد. اطلاعات فروشگاه آنلاین شما از مسیری با تراکم ترافیک کم‌تر، به‌شکلی سریع‌تر به مقصد خواهد رسید تا مشتریان‌تان تجربه‌ای خوشایند از کار با وب‌سایت شما داشته باشند.
سرور ابری
نسل جدید سرورهای مقیاس‌پذیر ابری آروان قابلیت میزبانی انواع وب‌سایت‌های فروشگاهی در ابعاد مختلف را داراست. این سرورها امکان قرارگیری در معماری‌های مختلف برای تامین Redundancy، High Availability و Load Balancing‌ را دارد و آن‌ها را به گزینه‌ای ایده‌آل برای میزبانی وب‌سایت شما تبدیل می‌کند. امکان افزایش منابع به‌شکل آنی در سرورهای ابری آروان، امکان حفظ عملکرد را برای وب‌سایت‌تان فراهم می‌آورد. این قابلیت در بالاترین پیک‌های ترافیکی مانند ایام خاص و کمپین‌ها، بسیار کارآمد خواهد بود.
فضای ذخیره‌سازی ابری
در یک کسب‌وکار فروشگاهی، نیاز به ذخیره و پشتیبان‌گیری مداوم از اطلاعات امری ضروری است. ذخیره‌ی داده‌های شما در ۳ نقطه‌ی جغرافیایی متفاوت در کنار پشتیبان‌گیری منظم آن‌ها در فضای ذخیره‌سازی ابری آروان، شانس از دست دادن این اطلاعات را به صفر می‌رساند. هزینه‌ی مناسب سرویس ذخیره‌سازی ابری آروان نیز باعث می‌شود چندین ترابایت حجم را با هزینه‌ای بسیار منطقی در اختیار داشته باشید.
WAF و فایروال
امنیت وب‌سایت‌ها در برابر حمله‌ی بات‌های مخرب و ترافیک مشکوک IPها و نقاط جغرافیایی مختلف، از اهمیت بالایی برخوردار است. دیواره‌ی آتش و دیواره‌ی آتش وب ابر آروان به‌شکل خودکار و بر اساس قوانین از پیش تعیین شده به‌وسیله‌ی شما، به‌شکل خودکار از وب‌سایت‌تان در برابر ترافیک‌ مشکوک محافظت خواهد کرد.
مقابله با حملات DDoS
حملات منع سرویس توزیع شده یا DDoS که با هدف از دسترس خارج کردن وب‌سایت‌ها و سرویس‌های تحت وب انجام می‌شود، می‌تواند فروشگاه آنلاین شما را با مشکلاتی جدی مواجه کند. ابر آروان به‌وسیله‌ی قابلیت مقابله با حملات DDoS از وب‌سایت شما به‌شکل خودکار در مقابل این حملات محافظت خواهد کرد.
بازارچه ابری
بازارچه ابری آروان به شما این امکان را می‌دهد تا به‌سادگی و در کوتاه‌ترین زمان نرم‌افزارهای مورد نیاز خود برای مدیریت فروشگاه آنلاین را از میان CDN App و IaaS Imageهای قرار گرفته بر بستر بازارچه‌ ابری انتخاب و نصب کنید. این نرم‌افزارها برای استفاده روی شبکه‌ی توزیع محتوا و سرور ابری آروان بهینه شده‌اند و نصب آن‌ها تنها با چند کلیک امکان‌پذیر است.
با ابر آروان زیرساختی یکپارچه و مقیاس‌پذیر، برای فروشگاه اینترنتی خود در اختیار داشته باشید.
گفت‌وگو با مشاور ابری
برای دریافت راهنمایی بیش‌تر از یک مشاور ابری کمک بگیرید.