محصولات
محصولات ویژه
دسته‌بندی بر اساس عملکرد
خدمات سازمانی

در رسانه‌ها

آن‌چه خبرگزاری‌ها، روزنامه‌ها، و پایگاه‌های خبری از ابر آروان می‌نویسند را این‌جا جمع‌ کرده‌ایم تا همیشه از ما باخبر باشید.
با قصه‌گوی ما در تماس باشید
پرسش و پیشنهاد و بازخورد شما را پذیراییم؛
هستی شهریزفر
pr@arvancloud.ir
مهم‌ترین خبرها
پیوست
۲۸ بهمن ۱۴۰۲
ابر و مِه؛ روایت یأس و امیدِ شرکتی که حریف جعل واقعیت نشد
«زیرساخت یکپارچۀ ابری»، سه کلمه‌ای است که تمام دنیای ابرآروان را در خود جای می‌دهد؛ یک مجموعۀ استارت‌آپی که در حوزه فناوری‌های ابری یا همان کلاد فعالیت خود را آغاز کرد. داستان شکل‌گیری ابرآروان به سال 1393 بازمی‌گردد؛ زمانی که چهار مدال‌آور المپیاد ملی و جهانی WorldSkills تصمیم گرفتند یک استارت‌آپ در زمینۀ ارائه سرویس‌های ابری راه‌اندازی کنند. پویا پیرحسینلو، فرهاد فاطمی، مهدی بهادری و علیرضا هاشمی؛ چهار هم‌بنیان‌گذار استارت‌آپ ابرآروان هستند که در سال 1393 ایدۀ خود را به شرکت فناپ ارائه دادند و با یک سرمایه‌گذاری 400 میلیون تومانی کار خود را آغاز کردند.
مطالعه کامل خبر
درباره ابر آروان
اﺑر آروان در سال ۱۳۹۴ در ﻗﺎﻟﺐ ﯾﮏ اﺳﺘﺎرت‌آپ اﯾﺮاﻧﯽ متولد شد و ﻇﺮف ﭼﻨﺪ ﺳﺎل توانست با داشتن ۴۰ پاپ‌سایت در شهرهای مختلف ایران و نقاط مهم جهان، با عرضه‌ی ۱۰ محصول ابری، تنها عرضه‌کننده‌ی زیرساخت یکپارچه‌ی ابری در ایران باشد.
مطالعه بیشتر
۸۵۰۰۰ +
مشتری
۲۰۰ +
آروانی
۶
سال فعالیت
۴۰
پاپ‌سایت
۱۰
محصول ابری
مطالعه بیشتر
کیت رسانه‌ای
آن‌چه را که فکر می‌کنیم ممکن است لازم‌تان شود، در قالب کیت رسانه‌ای ابر آروان این‌جا گذاشته‌ایم
آخرین خبرها
آخرین نوشته‌ها
۱۴۰۲
۱۴۰۱
۱۴۰۰
۱۳۹۹
۱۳۹۸
۱۳۹۷
۱۳۹۶
۱۳۹۵
۱۳۹۴
مشاهده همه موارد مشاهده همه موارد
درباره فناوری ابری
فناوری ابری (Cloud technology) راهی است برای دسترسی به منابع سیستمی کامپیوتری، مانند پردازش کامپیوتری و فضای ذخیره‌سازی اطلاعات، بر بستر اینترنت. فناوری ابری متناسب با تعداد و حجم تقاضا از منابع کار می‌کند و به همین دلیل، استفاده از این فناوری برای کسب‌وکارها و کاربر نهایی، ارزان‌تر از روش‌های سنتی تمام می‌شود. به کمک فناوری ابری کسب‌وکارها می‌توانند بدون نگرانی و صرف وقت بسیار برای زیرساخت، به ارایه محصول اینترنتی بپردازند.
دسترسی‌ها مفید