محصولات
محصولات ویژه
دسته‌بندی بر اساس عملکرد
خدمات سازمانی

در رسانه‌ها

آن‌چه خبرگزاری‌ها، روزنامه‌ها، و پایگاه‌های خبری از ابر آروان می‌نویسند را این‌جا جمع‌ کرده‌ایم تا همیشه از ما باخبر باشید.
با قصه‌گوی ما در تماس باشید
پرسش و پیشنهاد و بازخورد شما را پذیراییم؛
هستی شهریزفر
pr@arvancloud.ir
مهم‌ترین خبرها
پیوست
۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳
آروان آکادمی دو دوره رایگان آموزش دانش ابری منتشر کرد
آروان آکادمی مرجع تخصصی آموزش دانش ابری است و با ارایه‌ی دوره‌های آموزشی براساس تازه‌ترین فناوری‌های ابری، مهارت‌های تخصصی و کاربردی دانش‌پذیران فارسی‌زبان این حوزه را توسعه می‌دهد.

به گزارش پیوست؛ «آروان‌ آکادمی» در فاز نخست، دو دوره‌ی ابتدایی مسیرهای آموزشی «DevOps Engineer» و «Cloud Architect» را ارائه می‌کند. همچنین سپیده رحمانی مسوول واحد آموزش آروان‌کلاد، از انتشار دوره‌های بعدی در این مسیر آموزشی تا پایان سال جاری خبر داد.
مطالعه کامل خبر
درباره ابر آروان
اﺑر آروان در سال ۱۳۹۴ در ﻗﺎﻟﺐ ﯾﮏ اﺳﺘﺎرت‌آپ اﯾﺮاﻧﯽ متولد شد و ﻇﺮف ﭼﻨﺪ ﺳﺎل توانست با داشتن ۴۰ پاپ‌سایت در شهرهای مختلف ایران و نقاط مهم جهان، با عرضه‌ی ۱۰ محصول ابری، تنها عرضه‌کننده‌ی زیرساخت یکپارچه‌ی ابری در ایران باشد.
مطالعه بیشتر
۸۵۰۰۰ +
مشتری
۲۰۰ +
آروانی
۶
سال فعالیت
۴۰
پاپ‌سایت
۱۰
محصول ابری
مطالعه بیشتر
کیت رسانه‌ای
آن‌چه را که فکر می‌کنیم ممکن است لازم‌تان شود، در قالب کیت رسانه‌ای ابر آروان این‌جا گذاشته‌ایم
آخرین خبرها
آخرین نوشته‌ها
۱۴۰۳
۱۴۰۲
۱۴۰۱
۱۴۰۰
۱۳۹۹
۱۳۹۸
۱۳۹۷
۱۳۹۶
۱۳۹۵
۱۳۹۴
مشاهده همه موارد مشاهده همه موارد
درباره فناوری ابری
فناوری ابری (Cloud technology) راهی است برای دسترسی به منابع سیستمی کامپیوتری، مانند پردازش کامپیوتری و فضای ذخیره‌سازی اطلاعات، بر بستر اینترنت. فناوری ابری متناسب با تعداد و حجم تقاضا از منابع کار می‌کند و به همین دلیل، استفاده از این فناوری برای کسب‌وکارها و کاربر نهایی، ارزان‌تر از روش‌های سنتی تمام می‌شود. به کمک فناوری ابری کسب‌وکارها می‌توانند بدون نگرانی و صرف وقت بسیار برای زیرساخت، به ارایه محصول اینترنتی بپردازند.
دسترسی‌ها مفید