راهکارها
راهکارهای ویژه
بر اساس صنعت
بر اساس اندازه شرکت
بر اساس کاربرد
بازارچه ابری

در رسانه‌ها

آن‌چه خبرگزاری‌ها، روزنامه‌ها، و پایگاه‌های خبری از ابر آروان می‌نویسند را این‌جا جمع‌ کرده‌ایم تا همیشه از ما باخبر باشید.
با قصه‌گوی ما در تماس باشید
پرسش و پیشنهاد و بازخورد شما را پذیراییم؛
هستی شهریزفر
pr@arvancloud.ir
مهم‌ترین خبرها
پیوست
۲۸ مرداد ۱۴۰۲
حجم بازار ابری در ایران چقدر است؟ تخمین‌های متناقض همزمان با امید به رشد
به گزارش پیوست، حجم بازار خدمات ابری در دنیا با نرخ‌های بالایی در حال رشد است. این بازار در سال ۲۰۲۲ به حجم ۵۶۹ میلیارد دلار رسیده و پیش‌بینی‌های Fortune Business Insight نشان می‌دهد تا پایان سال جاری میلادی حجم این بازار به ۶۷۷ میلیارد دلار خواهد رسید. فعالان بازار ابری در ایران تخمین‌هایی از حجم این بازار می‌زنند که بعضا فاصله‌های چشم‌گیری با یکدیگر دارد اما تمامی آنها می‌گویند ظرفیت رشد این بازار در ایران موجود است. ابردراک، ابرآروان و ابر آسیاتک در این رابطه چه می‌گویند؟
مطالعه کامل خبر
درباره ابر آروان
اﺑر آروان در سال ۱۳۹۴ در ﻗﺎﻟﺐ ﯾﮏ اﺳﺘﺎرت‌آپ اﯾﺮاﻧﯽ متولد شد و ﻇﺮف ﭼﻨﺪ ﺳﺎل توانست با داشتن ۴۰ پاپ‌سایت در شهرهای مختلف ایران و نقاط مهم جهان، با عرضه‌ی ۱۰ محصول ابری، تنها عرضه‌کننده‌ی زیرساخت یکپارچه‌ی ابری در ایران باشد.
مطالعه بیشتر
۸۵۰۰۰ +
مشتری
۲۰۰ +
آروانی
۶
سال فعالیت
۴۰
پاپ‌سایت
۱۰
محصول ابری
مطالعه بیشتر
کیت رسانه‌ای
آن‌چه را که فکر می‌کنیم ممکن است لازم‌تان شود، در قالب کیت رسانه‌ای ابر آروان این‌جا گذاشته‌ایم
آخرین خبرها
آخرین نوشته‌ها
۱۴۰۲
۱۴۰۱
۱۴۰۰
۱۳۹۹
۱۳۹۸
۱۳۹۷
۱۳۹۶
۱۳۹۵
۱۳۹۴
مشاهده همه موارد مشاهده همه موارد
درباره فناوری ابری
فناوری ابری (Cloud technology) راهی است برای دسترسی به منابع سیستمی کامپیوتری، مانند پردازش کامپیوتری و فضای ذخیره‌سازی اطلاعات، بر بستر اینترنت. فناوری ابری متناسب با تعداد و حجم تقاضا از منابع کار می‌کند و به همین دلیل، استفاده از این فناوری برای کسب‌وکارها و کاربر نهایی، ارزان‌تر از روش‌های سنتی تمام می‌شود. به کمک فناوری ابری کسب‌وکارها می‌توانند بدون نگرانی و صرف وقت بسیار برای زیرساخت، به ارایه محصول اینترنتی بپردازند.
دسترسی‌ها مفید